Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi van valójában olyankor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van valójában olyankor, amikor semmilyen indokkal szakít valaki ("nincs jövője"), és még azt se magyarázza meg?

Figyelt kérdés
Illetve "nem sikerült", miközben ő semmit nem tett azért, hogy sikerüljön.

2023. máj. 1. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A nem akarok jelenleg senkit, az jelentheti azt, hogy tényleg nem akarok senkit. Vagy azt, hogy téged nem akarlak, de ez olyan sz@rul hangzik, igazán nem akarlak megbántani.
2023. máj. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10


Ez olyan szempontból poénosan hangzott, hogy előző este még fenékbe csináltuk. Aztán már nem akar pasizni...

2023. máj. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy elvetted a kedvét a férfiaktól utolsó:D
2023. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én azt kaptam hogy "magának való", elég magányos életet is él, de ha akarja, van bőséges lánytársasága
2023. máj. 1. 14:32
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi nem sikerült?
2023. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
45%

13


Ahhoz képest, hogy ő mászott rám aznap, meg ült belém fenékkel, egészen biztosan valamit én cseszhettem el :D

2023. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

14


Ilyet nekem is mondtak. Nálam csak az segített, hogy kerestem valaki mást :)

2023. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!