Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tegyem túl magamat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magamat egy nagyon csúnya szakításon? 23L/26F

Figyelt kérdés
A barátommal 2 évet voltunk együtt. Ez volt az első kapcsolatom, én vagyok a lány és nagyon megvisel a dolog. Sokszor szakítottunk már és kezdtük újra, viszont a legutóbbi szakítás nagyon csúnya volt. Nagyon sok mindent elviseltem mellette igazából nagyon sokszor kiabált velem, illetve volt egy lány ismerőse, akivel anno szeretett volna osszejonni de a lány mindig is elutasitotta ennek ellenére a társaságunkban mindig ott volt ez a lány, aki szándékosan tette magát a barátomnak de soha nem akarna tőle semmit. Ez pedig rengeteg vitát szült kettőnk között. Na mindegy szóval egyik nap még közös program,ajándék másik nap meg vége, mert sajnos nem úgy alakult egy napja miattam ahogyan azt ő eltervezte. Úgyhogy menjek a cuccomert meg azokért a dolgokért amiket én vettem neki. Nyilván értem, hogy jobb lesz ez így nekem stb, de mindennek ellenére mindig a szép dolgok jutnak eszembe emiatt pedig hetek óta frontinon élek. Mindenkit kizartam az életemből, egyedül csak dolgozni járok és próbálok kevesebbet mászkálni az utcán, mert összefutnánk. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy bárkit is így tudjak szeretni. Volt már egy 2 hónapos szünet, ahol viszont éreztem, hogy vissza fog jönni, mert utána is rengeteget beszélgettünk, de most gyűlölettel vált el tőlem, ezért vagyok ennyire depressziós. Ha nem dolgozok próbálok egész nap aludni, a barátaimmal pedig csak telefonon szoktam beszélni mert sajnos jelenleg többre nem vagyok képes. Kinek mennyi időbe telt az ilyen dolgokat feldolgozni és tovább lépni?

2023. máj. 5. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Kajak nem értem a nőket, miért abba tudnak csak fülig szerelmesek lenni akik lábtörlőnek használják?
2023. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 a férfiak is ilyenek xD Valamiért kb. mindenkinek toxikus kapcsolat kell. A jó unalmas.
2023. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor én szeretek unatkozni. 🤣
2023. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szerelem egyes, hanem ragaszkodás, beteges kötődés. A szerelem nagyon nem ilyen.

Kérdező, szedd össze magad. Legyen egy pont a napodban, amikor fel órát a gyasznak szentelsz, de a maradék időben próbálj meg aktív lenni.

Találkozzunk a barátokkal, próbáld meg magadra erőltetni a jó kedvet, próbálj ki új dolgokat és NE TARTSD A KAPCSOLATOT AZ EXEDDEL.

A fake it till you make it egy nagyon jó technika és be is szokott válni. Erősnek kell lenni. Hidd el, lesz sokkal jobb!

2023. máj. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!