Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet az hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy másoknak egy fél év alatt, vagy még hamarabb komolyabb kapcsolat alakul ki, és megkérik a kezüket, nekem meg a párom még 1 és fél év után sem? Mit csinálhatok én rosszul, a párom miért nem szeret eléggé?

Figyelt kérdés

Annyi ilyen kapcsolatot látok az ismerőseim között, hogy valakit 2 hónap után, valakit 6 hónap járás után már meg is kérnek.

A barátom meg 1 és fél év után sem, bár nem élünk még együtt. Beszéltem erről a barátommal, azt mondja akarja, de még nem most.


2022. nov. 20. 12:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Vannak akik speedrunolják a kapcsolatot, de ennek általában nagyon gyorsan válás is lesz a vége, pont azért mert nem ismerik meg a másikat és a problémák későn buknak ki. Ne erőltesd, együtt vagytok 1 éve, költözzetek össze, várjatok egy évet aztán mehet.
2022. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az együttélés egy komoly mérföldkő, addig én nem is tudnám komolyan venni, ha valaki megkéri a kezem. Úgyhogy ne érezd úgy, hogy bármiről lemaradtál volna, a barátodnak van helyén az értékrendje, nem annak aki 2 hónap után megkéri a másik kezét. Az még gyakorlatilag nem is ismeri a másikat rendesen - és valószínű a házasság olyan is lesz...
2022. nov. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Altalaban akkor van ez ha egy kozepes pasi kifog egy lanyt akit magahoz jobbnak tart es igy akarja lefoglalozni a jó csajt. Persze hatadodni meg o se akar, csak ket evig jegyben jaratja. Birtoklas ez, semmi egyeb.
2022. nov. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igaza van a párodnak, 1 év eléggé kevés idő, ahhoz, hogy komolyabb szintre lepjetek.

3,4 év után ragodj ezen inkább, most csak élvezd, ami van. :)

2022. nov. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Már megint te ugyanezzel a kérdéssel? Nem unod még feltenni havonta?
2022. nov. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy év nagyon rövid idő ahhoz, hogy megkérjen; azzal ne foglalkozz, hogy mások pár hónap után már esküvőre készülnek, ők nagyobb eséllyel is fognak pont ilyen gyorsan elválni.

Az együttélés egy nagyon fontos mérföldkő, sok minden derül ki alatta. Mondhatni ez a házasság egyik előfeltétele, próbája.

Mi négy év után (idén, pontosabban október közepén) házasodtunk össze, egyrészt mert nem siettünk (minek?), másrészt kellően szerettük volna megismerni egymást, harmadrészt szerettünk volna előtte egy stabil, közös életet kialakítani magunknak.

26/N

2022. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

"Annyi ilyen kapcsolatot látok az ismerőseim között, hogy valakit 2 hónap után, valakit 6 hónap járás után már meg is kérnek."

Én azt mondom neked, hogy ne másokhoz hasonlítgasd a te kapcsolatod. Nem tudhatod, hogy ezeknek az embereknek valójában milyen a kapcsolatuk, nem látsz bele. Az nem jelent semmit, hogy 2 hónap után megkér valaki valakit. Semmire semmi garancia.


"A barátom meg 1 és fél év után sem, bár nem élünk még együtt. Beszéltem erről a barátommal, azt mondja akarja, de még nem most."

A fejlődést nem lehet "kierőszakolni". Akkor jön el, ha mindketten úgy döntenek akarják. Legyen szó összeköltözés, vagy eljegyzés.

2022. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fél év után házasodtam, most válunk. :D Tessék, itt van első kézből a visszacsatolás, ne nyaggasd azt a szegény fiút. :D
2022. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
En inkább arról közelíteném meg a dolgot, hogy másfél év után még egy közös albit sem sikerült kivenni. Ennek mi lehet az oka, azon lehet e javtani, dolgozni. Jogod van tudni merre megy a kapcsolat, te is benne élsz. De ezt úgy lágyan finoman, nem duvadként. Felesleges éveket beletenni egy sehova sem tartó kapcsolatba.
2022. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%

Azért nem kér meg, mert nem elég jó a kapcsolat. Még össze se költöztetek. Ennek mi az oka? Szerinted mi a házasság lényege? Milyen változásokat hoz az életedbe?

Valószínűleg teljesen tévesen látod a házasság intézményét, ezért erőlteted ész nélkül. El fog vele üldözni a pasidat.

2022. nov. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!