Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az ex barátom minden hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom minden hónapban írogat, nem érti meg hogy nem akarok beszélni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve szakítottam az exemmel.

5 évet voltunk egytt, egy éven át csalt, illetve teljesen leépítette az önbizalmamat, érzelmileg folyton bántott engem.


Miután szakítottam, napi 20x hívott telefonon, kocsival állt a házunk előtt és elkezdett írogatni messengeren. Olyanokat mondott, hogy ilyen lelki társat nem fogunk találni, stb.


Aztán elkezdett havonta írogatni, hogy mi a helyzet, hogy vagyok. Megmondtam neki, hogy nem szeretnék vele kommunikálni. Lett barátnője is. Ennek ellenére mintha mi sem történt volna, minden hónapban rám ír, hogy mi a helyzet, hogy vagyok. Számtalanszor megmondtam, hogy nem akarok barátkozni sem vele.

Azóta 3 év telt el, és még mindig ír.

Tudom, a tiltás tűnik a legegyszerűbbnek, de félek attól, hogy esetleg megtalál és követ, vagy begurul és lesz valami. Sosem bántott testileg, viszont volt már, hogy egy veszekedés során bezárt a házba.


Egyszerűen idegesít a tudat, hogy nem hagy engem békén. Vagy tiltsam szimplán le? Még mindig hordozom a tőle kapott lelki sebeket az önbecsülésemben, amivel terápiára is járok. Ezért is van, hogy kicsit szorongva látom a helyzetet.


2023. máj. 18. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd meg, hogy feljelented.
2023. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már rég tiltanod kellett volna! Telefonszámot, messengert, ha újabb profilról, telószámról próbálkozik, azokat is! Ha meg a házadhoz, munkahelyedhez megy, követ stb., rendőrség! Lehet, hogy sok mindent nem csinálnak, de biztos nem hagynám cselekvés nélkül, hogy a határozott kérésem ellenére még 100-ezerszer keressen!


Amúgy meg, szerintem most kisebb az esély, mint eleinte, hogy csinálni fog nagyobb kaliberű dolgot. Lehet, hogy már az írogatást is abbahagyta volna, de mivel reagáltál (hiába negatívat), nem ignoráltad, nem tiltottad, folytatja, hátha egyszer mégis bejön.

2023. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem tiltottad le, te észlény?
2023. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad kommunikálni semmit. Tiltani, és nem beszélni vele. Azt sem mondani, hogy "mostantól" nem beszélek veled.
2023. máj. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne kommunikálj vele semmit, mert így nehezen gyógyulsz. A te exed beteg! Ezt föl kell fognod s az önbecsülésedre fordítanod! Egyszerűen ne olvasd el ha ír, majd abbahagyja. Ha személyesen jelentkezik rázd le hogy van kapcsolatod s ex nem fér bele. Egy idő után lekopik.
2023. máj. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már rég tiltottam ÉS feljelentettem volna.
2023. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!