Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek is helyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is helyesen tettem? Ti is úgy gondoljátok, hogy valójában nem engem akart megismerni, csak szórakozott velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Pár hete szakítottam a barátommal, nem voltunk túl régóta együtt, csak pár hónapig.

Az elején nagyon rendes volt velem, sokat viccelődtünk, tudtunk normálisan beszélgetni.

Ahogy teltek a hónapok, egyre inkább megváltozott és nagyon nyomulóssá vált.

Konkrétan nem mentünk el sehová, hiába könyörögtem neki, magától sem vitt el sehová randizni.

Végül az otthonába sem mentünk el, hogy bemutasson engem a rokonainak, mert lemondta előtte egy nappal. Ilyenkor szerintem jogosan következtetek arra, hogy szégyelt valójában..

Állandóan csak a szobájába akart felcsalni, hogy "játszak" már vele úgy..

Néha az is előfordult sajnos, hogy addig nem is engedett ki a szobából és lefogott, amíg nem engedtem neki.

Egy idő után elegem lett ebből és kezdtem magam egy rongybabának érezni, amit csak úgy ide oda rángathat.

Ezek után sokkal kevesebb időt töltöttem már vele, mert néha már nem mertem vele találkozni.

Még a mai napig nem értem, hogy engedhettem ilyen közel magamhoz.

Utólag megbántam, pedig már az elején közöltem vele, hogy egy normális kapcsolatot szeretnék.



2023. máj. 21. 21:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, hamarabb kellett volna ki dobni.
2023. júl. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%
Bocsi, de valóban szégyeltt Téged és csak arra kellettél Neki. Én férfiként tudom milyen az, amikor kihasználnak és szégyelnek. Írnám, hogy jelentsd fel, de az a baj, azt nagyon nehéz bizonyítani ahol csak ketten voltatok, de lehet egy kérdést megérne. És Neked pedig egy pszichológus vagy pszichiáter kellene, egyrészt, hogy feldolgozás ezeket a traumákat, másrésszt, hogy miért az ilyen férfiak (ezek nem is azok) tetszenek. Bocsi, de ez a véleményem. Lehet elsőre rosszul esik. De hátha később legalább átgondolod ezeket. Természetesen csak a leírtak alapján alkotom a véleményem, ez sosem teljes kép.
2023. júl. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Igen, helyesen tetted, hogy szakítottál Vele
2023. júl. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted! 👍
2023. júl. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
83%

Tarsfuggő vagy, vagy miért emelted ki?

Ez hiányzik az életéből hogy eroszakolgassanak?

Menj sürgősen pszichológushoz mert komoly mentális bajaid vannak.

Nyilván maradhatsz depis is , es bujhatod a gyakorikat de leroggyanva maradsz semmire se mész igy az életben. A te valasztasod .

2023. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
*Életedből
2023. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!