Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok szakítani sem a párommal?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, ő 21.

Sokat veszekszünk, nagyon féltékeny.

Felhoztam a szakítás témáját is, viszont olyakor mindig belém kapaszkodik, hogy ő nem tud nélkülem élni, ha kocsiban ülünk, akkor azt mondja, hogy nem szál ki a kocsiból.

Nem tudunk sehogy szakítani, mert mindig azt mondja, hogy öngyilkos lesz, ha nem leszek neki, és foggal körömmel kapaszkodik! Mit csináljak?!



2023. máj. 22. 07:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele. Nem lesz öngyilkos, csak zsarol téged. Egyszerűen találkozzatok nála, szakits vele és menj haza.
2023. máj. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán szakíts, egy ilyen ideggyenge mentálisan instabil emberrel ne folytasd a kapcsolatot.
2023. máj. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Ha ismered a szüleit, beszélj velük!

Mondd el nekik hogy szeretnél szakítani, mert jogod van hozzá, de a gyerekük öngyilkossággal fenyeget! Te innentől megtettél mindent, felhívtad a szülők figyelmét, hogy figyeljenek oda a gyerekükre.

Vigyék pszichológushoz ha az segít rajta. Valljuk be őszintén, nem normális dolog így benne maradni egy kapcsolatban, ami zsaroláson alapszik. Vagy majd életetek végéig így éltek? Ez viccnek is rossz.

2023. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Ghostingolod, aztán no contact.
2023. máj. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Ahogy már előttem is írták, szakíts vele, nem fog magával csinálni semmit hidd el. Ez puszta érzelmi zsarolás, és bár a 3-as jól írta ezt a részét, de a szülőket nem kellene ebbe belevonni, mert nem tudhatod, ők mit tudnak a kapcsolatról, milyen véleménnyel vannak rólad, és nem örülnének neki, ha dilisnek állítanád be a lányukat. Mivel ők ezt az oldalát úgysem ismerik, mert nekik ilyet nem szokott mondani a lányuk.
2023. máj. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez manipuláció. De óvodás szint. Tényleg egy ilyennel akarsz élni? Szakíts vele, nem a te felelősséged, hogy mit csinál magával. Javaslom hogy tiltsd is le, mert zaklatni fog.
2023. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mielőbb lépj ki a kapcsolatból, mert Te is rámész. Ahogy írták, beszélj a szüleivel, így "mosod kezeid". Semmiképpen ne maradj benne.
2023. máj. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menekulj ahogy tudsz meg akkor is ha nehez!!!! Ez az ongyilkossaggal fenyegetozes a legnagyobb manipulativ bullshit
2023. máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt velem ilyen. Akkor valahogy tini aggyal fontosabbnak tartottam, hogy gerinces legyek és élőben szakítsak, minthogy megmeneküljek. Volt többször, hogy mondtam, hogy szakítok, elmegyek, de olyan is, hogy csak annyit mondtam, hogy menjünk haza mindketten és gondolkodjunk, holnap megbeszéljük. Na ilyenkor lefogott teljes erőből, mivel ő a fiú én a lány ezért erősebb, nem tudtam menekülni, vagy a karomat fogta le, vagy magához ölelt úgy, hogy levegőt is alig kaptam. Nem engedett el, még órákat ott kellett lennem vele, amíg meg nem mutatkozik, hogy nem fogok vele szakítani soha. Nekem is jött az öngyilkos dumával, a metró biztonsági sávjára állt, eljátszotta, hogy szívrohama van, meg ilyenek. Én meg nagyon féltem hogy tényleg megöli magát és a "hírnevemet" hogy én leszek az a gyáva szar aki neten szakított.


Legutolsó ilyen esetben annyi volt a szerencsém, hogy a szüleimmel voltunk valahol, így őt hazavitték, így tudtam megmenekülni, így csak írni meg hajnalban hívogatni tudott, meg zsarolni az öngyilkossággal és ígérgetni mindenfélét. Akkor mondott is valamit amivel végleg rájöttem, hogy k.vára nem érdeklem, neki csak az kell, hogy birtokoljon és ne kelljen többet ismerkedéssel vesződnie. Írtam neki, hogy most hagyjon kicsit, hogy letisztuljak. Válasz: "de én nem akarom, hogy letisztulj, azt akarom, hogy velem legyél". Elköszöntem tőle, nem reagáltam már aznap az írásaira, kora reggel az ő hívására keltem. Délután felhívtam és mondtam hogy szakítok. Sírás, "kösz, hogy tönkretetted az életemet", "kérlek gondold át", stb. Eltelt 10 év és él és virul :D


Ha ilyen akkor Messengeren vagy telefonon kell vele szakítanod, mást nem tudsz. Úgyse öli meg magát.

2023. máj. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!