Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akkor ez most kapcsolat vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most kapcsolat vagy barátság extrákkal volt?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal hónapokkal ezelőtt.Mindketten egy mérgező kapcsolatból szabadultunk.Végül elkezdtünk egymásnak tetszeni,sőt sokkal többet érezni,mint barátság.Úgy voltunk vele,hogy majd akkor jövünk össze,ha találkozunk ,de végül még találkozás előtt “online kapcsolatban voltunk”.

Nem mondtuk ki,hogy ez kapcsolat ,de nagyon úgy viselkedtünk mint egy pár,éjjeleket és nappalokat átbeszéltük,állandóan videochateltünk,mindent megosztottunk egymással,hogy ki merre jár,sőt egymás barátai is tudtak rólunk.Nem egyszer mondtuk ki,hogy szeretjük egymást.

Végül rengeteg volt a veszekedés,mert én állítólag “félre értettem és magamnak köszönhetem az érzéseimet.”

Konkrétan azt mondta,hogy túl gyors ez a tempó és azt kérte hagyjam békén,miután lelkibántalmazónak hívtam.

Most akkor ez szerelem volt,kapcsolat vagy mi?



2023. máj. 23. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, akkor ti nem is találkoztatok. Ez se kapcsolat nem volt, se barátság extrákkal.
2023. máj. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%

Online viszonzatlan/egyoldalú "szerelem"/vonzalom.

És valószínűleg amikor taliztatok (taliztazok, ugye? Nekem úgy esett le), akkor meggondolta magát. Rájött, hogy nem vagy az esete, esetleg hülyített végig azzal, hogy szeret, de csak szexet akart és mivel látta, hogy te komolyan gondolod így lepattintott.

2023. máj. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem találkoztunk még.Nyáron találkoztunk volna először
2023. máj. 23. 09:22
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Se nem kapcsolat, se nem barátság extrákkal.

Levelezottars .

2023. máj. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez semmi nem volt :D
2023. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek azt írta,hogy barátság extrákkal volt. Ilyen flörtölés szintű.
2023. máj. 23. 10:10
 7/21 anonim ***** válasza:
70%
Max lelki társak voltatok. Sokszor rosszabb feladni, mint egy valós kapcsolatot.
2023. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
87%
Kapcsolat nem volt, se barátság extrákkal, ez online ismerkedés volt
2023. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

A baráság extrakkal azt jelenti, hogy barátok vagytok de szexeltek. Ti még csak nem is láttátok egymást.

Ez csak egy buta netes tiniszerelem volt részedről.

2023. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőmnek azt írta,hogy barátság extrákkal volt."


Hiszen nem is találkoztatok :D

2023. máj. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!