Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kisbabával elhagynám a párom(ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisbabával elhagynám a párom(ő a férfi)?

Figyelt kérdés

Nem úgy viselkedik, beszél velem ahogy kéne. Veszekszünk is. Szokott segíteni (főzni,mosogatni ha kérem takarítani), de sokszor rám hárul a nagyja, nehezen tudok rendet tartani, mert ha megcsinálok valamit, 1 óra múlva kezdhetem elölről a rendrakást. Ha csinálnia kell valamit mert nekem nem jutott rá időm, akkor megy a puffogás (mint ez a mosogatás pl)

Pénzügyileg jobban hozzájárulok a dolgokhoz, a gyereknek is én veszek mindent (9hónapos), a lakásba is sokmindent vettem. Ha vészhelyzet van akkor én tudom fizetni. Magamra nagy nehezen tudok pénzt szánni, de múltkor neki vettünk ezt azt és ki kellett segítenem egy kicsit.. Ha egy kis szabadidőt szeretnék, ki kell könyörögjem szinte, pedig csak 8 órás munkája van, nem kőkemény fizikai munka mint pl az építőiparban (egy munkahelyen dolgoztunk szülésem előtt). Az is igaz hogy több pénzre lenne szükség, tudna más munkát vállani, csak akkor ritkábban lenne itthon. Mivel nem igazán foglakozik a gyerekkel, teljesen mindegy lenne ha csak hetente jön haza, de több pénzt keresne, erre fogja hogy itthon akar lenni velünk.. Hát akkor tessék foglalkozni a gyerekkel, ne azt mondja hogy "nincs kedvem". Sokszor nem marad pénze, az én megtakarításaimból szoktuk fennmaradni hónap végén. Ezáltal úgy érzem mintha én lennék a "férfi".. Mi lesz ha visszamegyek dolgozni?

Ez a gyakori (heti többszöri) vitatkozás nem tesz jót se nekünk, se a gyereknek. Vagyis neki főleg!! Zavar hogy úgy tud beszélni velem, mintha a hátsójából szedett volna elő, pedig sokmindent köszönhet nekem, sokat segítettem neki, mindig mellette voltam, toltam előre.

Múltkor egy hét szabadsága volt, egy teljes napot az ágyban töltött, mint akinek nincs gyereke.

Szóval úgy érzem elegem van. Azt mondja hogy ő nem szokott vitatkozni. Akkor ez mi, beszélgetés??? Minden vita után úgy érzem ez az utolsó és elköltözünk. Ki kéne lépjek ebből az egészből, mielőtt még értelmesebb lesz a gyerekem.. van hová hazamenjek egyébként.

Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

Fogjam magam egy veszekedés után, csomagoljak össze és lépjek le?



2023. máj. 28. 10:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Lépj le, ő meg küldje el a gyerektartást!

A kicsire nem jól hat, hogy vitáztok, érzi, hogy szomorú, vagy ideges vagy!

2023. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

"Szokott segíteni (főzni,mosogatni ha kérem takarítani), de sokszor rám hárul a nagyja"


Mert ő 8 órában dolgozik, te pedig otthon vagy.

2023. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez gyerek előtt sem lehetett normális kapcsolat, de azért szülni kellett rá nyilván.
2023. máj. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Ott kezdődik a probléma, hogy az hogy kiveszi a részét a házimunkából otthon, azt te úgy hívod, hogy segítség. Nyilván úgy nem csinál semmit a here, mivel ezzel azt sugallod, hogy ez alapból a te dolgod lenne.

Nyilván ez egy férfinak nem nevezhető hulladék, de már az elején becsicskulták neki, így ne várj változást, ő ilyen ocsmány természetű.

Persze ez téged is gyerek után kezd el zavarni:)

2023. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én nem várnék a következő veszekedésig, hanem csomagolnék kb. most, és sehogy nem tudna visszatartani. Minél előbb, annál jobb, a baba érdeke is ez, hiszen gyakori veszekedés van.
2023. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Lépjél le, ez jobb nem lesz. Nem tudom, minek akar az ilyen gyereket.
2023. máj. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát amikor az én férjem felejti magát az ágyban hétvégén (persze én kelek a gyerekekhez), akkor hagyom egy kicsit szunyókálni, de 10-kor melléteszem a babát, hadd keltse fel és onnantól az övé. Ha ágyban tud vele maradni, hajrá.
2023. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
58%
Amint valamit nem a helyére tesz, szólj rá,kérd meg, hogy ne hagyja szét a holmiját. Akkor nem lesz rögtön rendetlenség. Mi, pasik ilyenek vagyunk, akár (f-)elismerjük ezt, akár nem.
2023. máj. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

"Amint valamit nem a helyére tesz, szólj rá,kérd meg, hogy ne hagyja szét a holmiját."


"Mi, pasik ilyenek vagyunk"


Tehát életképtelen gyerekek vagytok?

Kiscsillag, párkapcsolatban éltek egy egyenrangú féllel, nem anyukátok akar lenni:)

2023. máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
8. Ne próbálj jófejkedni, megalkudni a nőkkel. Nézd meg próbáltál felvenni egy köztes, semleges álláspontot, de még így is kibeleznek, ha nem annyit írsz válaszként, hogy minden férfi szemét.
2023. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!