Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kisbabával (6 hós) költöztek külön a párjuktól hogy bírták egyedül? Úgy tűnik menthetetlen a kapcsolatunk.

Figyelt kérdés
3,5 éve vagyunk együtt. Babank 6 hós. Mindketten akartuk. Az a fő gond, hogy kb.a baba fogantatásával egyidöben a parom új munkahelyre ment. Minden erejet bevetve nagy komolysaggal vegzi. És pont ez a baj. Szerinte türelmesnek kellene lennem mert most ez egy ilyen idöszak. Aza baj hogy nem magamnak szültem. Neki van egy gyereke az elözö párjától. Kedd, csütörtök, vasárnap délutan vele van. Hetfön focizni jar. Akkor mi marad nekem ? Es még legyek csendben mert ő dolgozik ? Sajnos mar nem tudok. Megyek, eldöntöttem. Nem vagyok cseléd hogy várjam hogy sorra kerüljek. Persze mondtam neki már hónapom óta hogy ez így nem lesz jó és most ott tartunk hogy szerinte én elmebeteg vagyok. Mert mindíg piszkálom...hahaha mar szinte semmiért se szólok. De mindegy. Csak eröt szeretnék, hogy más is átvészelte....
2018. dec. 22. 15:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

most még könnyű helyzetben vagy, egy fél éves gyerek nem sokat fog fel a világból, főleg, ha az apja eddig sem sokat törődött vele.


később, nagyobb korában sokkal nehezebb lesz lépned.

2018. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
5%
'oszt megélni miből fogsz? mert gondolom dolgozni nem tudsz a gyerek mellett.
2018. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

gyed+csp+tartásdíj.


abból szerényen bár, de meg lehet élni.

2018. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Kedves második, el tudom tartani magam. Egyebkent ha 1 forintom sem maradna akkor sem maradnék penz miatt. Van lakásom. Ki volt eddig adva albérletbe. Kiszamoltam ki tudok fizetni mindent. Diplomam van 2 nyelvvizsgaval. Azert valamit csak le tudok tenni az asztalra. A teljesseg kedvéért 3 éve elvaltam. Van egy 9 éves fiam is. Hittem ebben a kapcsolatban, tenyleg nem volt ilyen problema. Most ezzel a munkahelyvaltással borult minden. Nem vagyok naiv. Próbaltam hinni újra. A kislányomat nem bánom egyaltalán, tényleg akartam. Ez a része nem zavar. Csak nehéz volt belátni hogy nem jött össze pedig csak boldog akartam lenni....
2018. dec. 22. 16:11
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

LOL :D


Az írásmódod és a döntéseid miatt azt hittem ilyen egyszerű vidéki lányka vagy. Úgy látszik neked 1 gyerekkel nem volt elég egyedül maradni, hátha kettővel jobban megy.


Csak gratulálni tudok, kiválóan válogatod az apákat.

2018. dec. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez az eset az, amikor túlreagálsz.

A gyereke eddig is ott volt, és ha vele így foglalkozik, akkor nem hiszem, hogy annyira pocsék apa lenne. A foci más téma, de gondolom azt se most kezdte.

Azért nem leszel cseléd, mert nem te vagy a legfontosabb a gyerek mellett, hisz neked is a gyerekeid a legfontosabbak.

Azt nem írod, hogy a munkával konkrétan mi a baj.

Azt értem, hogy keveset van veled, és nehéz egyedül. De ezen pont nem javít, ha elköltözöl.


Ülj le, higgadtan beszéld át vele, hogy mint tudtok változtatni, hogy több időt töltsetek együtt.

Az nem megoldható, hogy a gyereke nálatok legyen, ne ő menjen? Végül is féltestvérek a picivel, együtt lenne mindenki.

A focit kérd meg, hogy most fél évre függessze fel, vagy járjon ritkábban. Ez nem örökre szól, hogy le kell mondani róla, de most neki is van kötelessége a pici felé is.

Egyébként csapj az asztalra, hogy te is dolgozol, csak nem mész el otthonról. Még pénzt is kapsz érte. Csak te nem mész el heti egyszer kikapcsolódni.

(Látod, nem vèletlen, hogy egyszer már elvált, de gondolom erről nem dicsekedett, hogy ő miben volt hibás.)

2018. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már azon túlvagyunk hogy az asztalra csapjak. Csak az lett belőle hogy én vagyok a nem normális. A focit nem fogja lerakni. A gyerek mindig menni akar valahova és vinni kell es egyszer nem vitte, 2 hetig nem akart vele talakozni. En ezt nem helyeslem de ez van. Az elöző parja 3 hos babával hagyta ott. Állítólag ő volt a hibás de most már kezdem látni hogy nem. A gyereket úgy akartam hogy en szerettem volna meg egyet. Volt egy párom, olyan elethelyzetben voltam hogy adott volt minden. Akkor mire vártam volna hogy elmúlik az idő felettem ? Mondom ez nekem nem volt baj hogy a kicsi van. És miért ne hihettem volna újra ? Mondom eleinte nem ez volt. A munkaval az a baj hogy ha kell ha nem az az első. Minden felett áll. Én alljak haptakban hogy most hetvégén kell-e dolgoznia vagy sem. Hulla faradt a munka miatz nincs ereje máshoz.
2018. dec. 22. 18:07
 8/17 anonim ***** válasza:

Szülökhöz vagy a közelükbe nem tudsz költözni a babával?

Ugy könnyebb lenne

2018. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

Az elején írod hogy ketten akartátok a babát, utána meg "A gyereket úgy akartam hogy en szerettem volna meg egyet". Szóval itt kibújt a szög a zsákból.

Te szeretted volna, ő nem igazán. Akkor se és most se tudtok kommunikálni mert te is az asztalra csapkodsz ő meg lehülyéz.

Nem a munka miatt mentetek szét, mert azt válthatna ha akarna, illetve mellette is tud 1-2 délutánt úgy szervezni, hogy a kicsire is legyen ideje.

A hormonjaid irányítottak az eszed helyett. De oké, ha elhagyod, az is a te döntésed. Írtad hogy anyagilag kijössz. Keresd más egyedülálló anyukák társaságát, majd biztos jól lehordhatjátok mindkét volt párod, úgyis csak ezt a véleményt fogadnád most el...

Ez rövid távon lelki segítség, de hosszú távon azért nézz magadba, hogy mit tennél másképp az életedben mert Te se vagy ártatlan ebben a történetben.


32/N

2018. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

Valaszolok

A baba megvan. most segitseg kell.

Ha valaki volt hasonlo helyzetben vagy ismer ilyen embert

ossza meg a tapasztalatokat.

2018. dec. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!