Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék tullépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék tullépni az exemen, pszichológus kellene?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, van párom, ugyanennyi éves. Már 6 éve barátok vagyunk, abból másfél éve együtt vagyunk.

Legelső barátom aki volt, 16 évesen jöttünk össze, majd 3 és fél év után szakítottunk. Ez már lassan 4 éve. Olyan helyzetben vagyunk, hogy akaratlanul is tudjuk hogy mi van a másikkal. O is kapcsolatban van, 3 éve lassan, látszik rajtuk hogy boldogok.

A gond az, hogy nekem még mindig hiányzik, vagy csak az az élet ami vele akkor volt, még ha nem is volt jó. A barátnőmmel nem engedett el sehova, szinte sehova nem engedett el, és akkor is, ha elengedett, és haza értem, egy bizonyos képet kellett küldenem, hogy tényleg otthon vagyok. Csúnyán viselkedett velem, sokszor lemondott, tehát tényleg nem volt jó a kapcsolat, és sokat vártam hogy hátha megváltozik, de nem. Majd ott hagytam egy másik fiú miatt...

Elején elvoltam, viszont most valamiért nagyon rossz érzés, hogy mással tud olyan lenni, amilyen velem nem tudott, és ha lehet akkor megvaltozik, meg most is együtt lennénk.

Gondolkodom elmegyek pszichológushoz, mert már nagyon idegesít ez, de őszintén nem nagyon van kedvem, meg felesleges pénzem, hogy eljárjak.



2023. máj. 29. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg másokkal ismerkedni, és akkor nem az exeden fogsz kattogni (aki ráadásul marhán nem volt egy csúcs kapcsolat), hanem az új opciókon. 33/F
2023. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szintén 23 éves lány vagyok, és kb ugyanebben vagyok, mint te. Én is pszichológuson gondolkodtam, de én nem nagyon hiszek benne. Nem tudom segítene-e. Te elmentél? Hatott?
dec. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!