Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezzel elérem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel elérem azt hogy ő keressen és megbánja hogy elhagyott?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk. Én nagyon szerettem de ő nem becsült meg eléggé. Harcoltam érte hogy próbáljuk meg újra és javítsuk ki a hibákat, de hiába. Mondta hogy hagyjuk, mert nem megy. Sírtam is előtte ,meg látta rajtam hogy nehezen viselem. Akkor tényleg nagyon nehéz volt.Ekkor eldöntöttem hogy erőt veszek magamon, nem futok többé utána,nem alázom meg magam. Lenémítottam mindenhol így most nem látom hogy miket rak ki.Nem játszmázás miatt hanem azért hogy minél hamarabb túltegyem magam rajta.Persze ott a gondolat is hogy hátha majd ő keres. Szakítás után másnap felregisztráltam társkeresőre ,azért mert egyedül érzem magam és jól esne valakivel beszélgetni/ismerkedni.És valahogy megtalálta a profilom és egyből rámírt hogy látja mennyire nehéz nekem ha már újra társkeresőzök. És én mondtam hogy igenis nehéz. Én elmondtam neki,hogy ahogy valami problémánk keletkezett a kapcsolatba,összevesztünk, a megoldás helyett ő inkább egyből futott és posztolta hogy "valaki beszélgetni?" Persze hogy srácok írtak neki,nem is egy.Attól hogy másokkal beszélgetek , nem jelenti azt hogy nekem nem fáj még mindig. Hát nem hitte el és szerinte már új barátnőt keresek. Ő utasított el,sajnálom. Mivel le van némítva és látja hogy nem nézem meg a történeteit meg a posztjait nem lájkolom, hátha így majd észbekap, hogy nem jól viselkedett irántam. Persze nem játszmázás volt az elsődleges célom ,hanem az hogy megpróbáljam kicsit túltenni magam rajta. De értékelném ha kicsit ő harcolna értem , mert én kitettem már a lelkem érte
2023. jún. 6. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem.
2023. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne rágódj ezen. Próbáld meg tényleg lezárni. Ismerkedj. Aztán HA esetleg előkerül később, meglátod hogy reagálsz :)
2023. jún. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok hogy féltékeny és abban is hogy legközelebb bármikor szomorúnak lát,azt fogja hinni hogy csak megjátszom magam. Pedig nem
2023. jún. 6. 14:32
 4/19 anonim ***** válasza:
73%

"És valahogy megtalálta a profilom és egyből rámírt hogy látja mennyire nehéz nekem ha már újra társkeresőzök"


Tök jó, és ő hogy került társkeresőre? Meg amúgy nem tök mindegy neki, ha már szakított veled? Női logika b+

2023. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

#4

Ne aggódj, a pasik pont ugyanezt csinálják.


Kérdező: szerintem jobban jársz, ha tényleg túlteszed magad a szakításon, és inkább keresel valaki mást. Ezt a csajt felejtsd el, és akkor sem érdemes vele újrakezdeni, ha megkeres.

2023. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, néhány jó tanács. A csajjal már vége van, ha nem sikerült akkor megbeszélni, és nem volt hajlandó megfontolni, hogy visszalép a szakításból, akkor azt ő már eldöntötte. Nagyon friss az élmény még, azért ennyire intenzívek az érzéseid, ami önmagában még nem baj, ez idővel jobb lesz.


Azt jól tetted, hogy tiltottad őt, beszélni már nem kellet volna vele, de megtörtént. A továbbiakban viszont tényleg próbálj meg túllenni rajta, ami idő lesz nyilván. Viszont ne kommunikálj vele, ne is nézegesd, ne táplálj felesleges reményeket, mert az csak nehezíti az elengedést.


Társkeresést ideig inkább hanyagold. Ne használj más lányt pótléknak. Egyelőre úgyis csak az exed keresnéd mindenkiben, addig ne keress új párt, amíg nem vagy rajta túl teljesen.


Hagyj időt magadnak, hogy túl tedd magad ezen az egész kapcsolaton. Talán ez a legfontosabb, hogy fogadd el, hogy ehhez idő kell

2023. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
5. Perszee, mi is ott lógunk társkeresőn szakítás után ;)
2023. jún. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Max egotuningolood csak azzal hogy utána sirsz. Ha meg nem teszed boldog lennel mással az meg neked nem jár.

Beképzelt.

2023. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Én is "sírtam" már így ex után sajnos, önbecsülésem a béka s.gge alatt volt. Mondanom sem kell, ez csak olaj volt a tűzre. Ezek ilyen büszkeségi játszmák, minél inkább adod alá a lovat, annál keményebben fog odaszúrni. A végén már olyanokat vágott a fejemhez, ami már a méltóságomat sértette és nem volt igaz konkrétan. Nem szabad ezt csinálni. Meg kell szüntetni a kapcsolatot, az a biztos és új lapot nyitni.

30F

2023. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, nem szeret már téged, csak azért írt, mert sérti a női büszkeségét, hogy másokkal írsz.

Nem kéne vele beszélgetni semmilyen formában, kiheverni és csak azután ismerkedni!

Ne használj ki más lányokat, mert most neked rossz, laza kapcsolat mehet, de korrektül el kell magyarázni, hogy többre ne várjanak tőled!

2023. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!