Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ezzel elérem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezzel elérem azt hogy ő keressen és megbánja hogy elhagyott?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szakítottunk. Én nagyon szerettem de ő nem becsült meg eléggé. Harcoltam érte hogy próbáljuk meg újra és javítsuk ki a hibákat, de hiába. Mondta hogy hagyjuk, mert nem megy. Sírtam is előtte ,meg látta rajtam hogy nehezen viselem. Akkor tényleg nagyon nehéz volt.Ekkor eldöntöttem hogy erőt veszek magamon, nem futok többé utána,nem alázom meg magam. Lenémítottam mindenhol így most nem látom hogy miket rak ki.Nem játszmázás miatt hanem azért hogy minél hamarabb túltegyem magam rajta.Persze ott a gondolat is hogy hátha majd ő keres. Szakítás után másnap felregisztráltam társkeresőre ,azért mert egyedül érzem magam és jól esne valakivel beszélgetni/ismerkedni.És valahogy megtalálta a profilom és egyből rámírt hogy látja mennyire nehéz nekem ha már újra társkeresőzök. És én mondtam hogy igenis nehéz. Én elmondtam neki,hogy ahogy valami problémánk keletkezett a kapcsolatba,összevesztünk, a megoldás helyett ő inkább egyből futott és posztolta hogy "valaki beszélgetni?" Persze hogy srácok írtak neki,nem is egy.Attól hogy másokkal beszélgetek , nem jelenti azt hogy nekem nem fáj még mindig. Hát nem hitte el és szerinte már új barátnőt keresek. Ő utasított el,sajnálom. Mivel le van némítva és látja hogy nem nézem meg a történeteit meg a posztjait nem lájkolom, hátha így majd észbekap, hogy nem jól viselkedett irántam. Persze nem játszmázás volt az elsődleges célom ,hanem az hogy megpróbáljam kicsit túltenni magam rajta. De értékelném ha kicsit ő harcolna értem , mert én kitettem már a lelkem érte
2023. jún. 6. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A like-megvonással és sztory nézés kerülésével való büntetés korszaka, fantasztikus :D
2023. jún. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem büntetés de így sokkal könnyebben teszem túl magam rajta , ha egy ideig nem látom
2023. jún. 6. 16:41
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Minél hamarabb próbáld meg túltenni magad rajta, és ne azon agyalj, hogyan jöhetnétek össze újra. Az ilyennek nem való kapcsolat, vagy max olyan, aki ugyan olyan mint ő, hogy kapjon egy kis ízelítőt magából.

Ne beszélgess vele, töröld ki mindenhonnan, és így van, beszélgess szépen másokkal, tereld el a gondolataid róla.

Nekem csak így működött, különben még ma is kapnám a "látom mennyire szerettél" üzeneteket. 😂

2023. jún. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
De nem akarom elveszíteni mint személyt..ha nem is békülünk ki,barátok maradhatunk.
2023. jún. 6. 20:05
 15/19 anonim ***** válasza:
Akkor egészségedre
2023. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
De viszont most még nagyon fáj a szakítás , ezért nem akarom látni,mert csak rosszabb, de elveszíteni sem akarom. De legbelül nagyon aggódom miatta hogy jól e van stb.. lehet hogy mégis leírom neki hogy kicsit fel kell dolgozzam ezt az egészet, aztán beszélhetünk. Amúgy békénben váltunk el és azt mondta vigyázzak magamra. Alig bírom tűrtőztetni magam hogy ne nézzem meg mit tett ki ma sztoryba. És mostmár azt is hogy ne írjak neki
2023. jún. 6. 20:27
 17/19 anonim ***** válasza:
Te amúgy olvastad amit írtam? No contact kell. Olyan nincs, hogy barátok maradtok. Úgyis többet akarnál tőle, és totál egyoldalú lenne a dolog. Ez a ragaszkodás idővel elmúlik. Semmilyen módon ne tarts vele kapcsolatot
2023. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki hogy ne nézzem meg. De nem írok neki
2023. jún. 6. 21:21
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik,főleg így az esti órákban amikor egyedül vagyok,csendben..alig bírom ki hogy ne írjak neki
2023. jún. 6. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!