Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleszerettem a főnökömbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a főnökömbe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja munkahelyet váltottam. A főnököm egy 30-as évei végén járó atomszexi pasi, aki ráadásul eszméletlenül okos. Imádom a beszédhangját is, annyira erotikus hangszíne van. Mikor idejöttem dolgozni, akkor még volt párom, múlt héten mindent elmondtam neki őszintén s főnökömről, abban maradtunk, hogy befejezzük a kapcsolatunkat, tehát az én oldalamról elhárult az akadály, a főnökömnek viszont van barátnője. Szoktunk csipkelődni egymással, inkább baráti, mint kollegiális a viszonyunk. Nem akarok előnyöket a cégnél, azt sem, hogy kivételezzen velem, csakis őt, de őt nagyon. Tegnap és ma is hazavitt autóval (3 napot szervizben van a kocsim), annyira vissza kell ilyenkor fogjam magam, hogy ne simogassam meg a combjánál, a nyakánál, és ne smároljam le, de már egyszerűen nem bírom tovább.
2023. jún. 8. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor? ...
2023. jún. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Gondolj arra, hogy aznap reggel másik pinát nyalt. Így is jó lenne vele smárolni? Bevenné a gyomrod, hogy másik nő kórokozó telepét kóstolgasd?
2023. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem birsz magaddal, nehogy rosszul jarj. 2 honapja vagy ott, siman probaidon vagy. Ha azt mondja, nem, siman kirughat. Ha meg belemegy, soha nem fogsz tudni igy normalis pasival ismerkedni, mert mindig ott lesz a fonok, aki akarmikor elovesz, ha epp olyanja van es dugni akar. De te tudod, te eleted. Munkahelyet is valthatsz te is.
2023. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkahelyváltás.


Az rendben van, hogy oda vagy érte, de ne tüzelj olyan szinten, hogy rámászol, mert rá fogsz fázni alaposan:


1)Nem fogja viszonozni-kirúg.

2)Meg fog t*szni egyszer és kidob a munkahelyről.

3)A szeretője leszel míg meg nem un, de te lehet szerelmes leszel belé (talán kétségbeesettségedbe borítani fogsz, de nem lesz haszna) és ő inkább felmond neked.

4)Te veled lesz, otthagyja a másik nőt, de téged fognak piszkálni, hogy milyen rib*nc vagy, nem fogod bírni.

5)Veled lesz, de nem fogsz benne tudni megbízni hiszen megcsalta veled a barátnőt.


Mindenféleképpen te húzod a rövidebbet, megéri felkínálni magad az ezüst tálcán? Hidd el, ha tényleg kellesz neki, akkor szakít a barátnővel és csak aztán kezd ki veled! Ne légy gerinctelen féreg!


Szívesen. (:

2023. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagy baj,ha az ember lányának viszket a lába köze és mellé primitív is...

Lehetne ezt okosan csinálni.Csak sajnos te ettől messze vagy.Szerintem rosszul fogsz járni!

Nézz kevesebb Netflixet!

2023. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Fekudj csak ala. Majd beled is urit egyet. Arra pont megfelelsz neki.
2023. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!