Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Előfordult hogy életed szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult hogy életed szerelmével kellett szakítanod?

Figyelt kérdés
2023. jún. 14. 13:11
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
És mondjuk X idő után újra össze jöttetek?
2023. jún. 14. 13:12
 2/28 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert életem szerelmével sosem szakítok, hiszen olyan jó vele lenni, hogyha még vannak is problémák, inkább megoldjuk. Nekem erről szól az, hogy megtaláltam az igazit, nem arról, hogy szakítunk és újra egymásra találunk. Nem. Együtt maradunk szüntelenül életünk végéig.
2023. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha szakítok, nem lehet életem szerelme.
2023. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Mitől lesz életed szerelme az, aki csak időszakosan egy epizód és annyi?
2023. jún. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Ez bonyolult,sok gondom van és egy kapcsolat nekem most sok és csak még nehezebbé teszi az életem.de ettől még nagyon szeretem a párom.
2023. jún. 14. 13:39
 6/28 anonim ***** válasza:
81%
Nem bonyolult. Akivel egy ideig elvagytok, aztán szétmentek, az nem életed szerelme. Mióta vagytok együtt?
2023. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is sok gondom van, de ő inkább támogat, fizette a fél éves pszichológushoz járásom felét, elfogadta, hogy nehéz megértenem, hogy szerethető vagyok, hogy túl érzékeny vagyok, kitart mellettem a végsőkig, őt is sokszor megbántottam, mégis mindig még aznap békülni akart, pedig komoly dolgok voltak.


Na ő életme szerelme és nem szakítunk soha, akkor sem, ha ilyen gondjaim vannak és akkor sem, ha neki vannak.

2023. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
Velem megtörtént. Lehet sokáig magyarázni, miért szakítottunk, megvolt az oka, amit azóta ezerszer átrágtunk már. A külön töltött időben jöttünk rá, hogy egymásra van szükségünk.
2023. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha szakítanotok kell, akkor nem életed szerelme. Ezért kell vigyázni, hogy kire tekintesz úgy. Életem szerelmével harmonikus a kapcsolatom, eszembe se jut szakítani...
2023. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Az, hogy összejössz valakivel és jársz vele pár hónapot, majd az első problémák felmerülésekor a szakítást fontolgatod, az nagyon nem fedi le az "életem szerelme" fogalmát. Mi az a sok gond? Mi az, hogy szakítanod "kell"? Elég tini kategóriásnak tűnik a kérdés..
2023. jún. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!