Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon ezt miért kellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezt miért kellett?

Figyelt kérdés

Párom két év után szakított velem arra hivatkozva, hogy egyedül kell élnie mert elmondása szerint nagyon támaszkodott rám. Hozzá kell tenni a múltja elég viharos volt, belátása szerint csak csimpaszkodott a kapcsolatain, onnan szívta azt a szeretetet amit magának nem tudott megadni, meg hát voltak droggal problémái is.


Ezen változtatni szeretne és ézért akar egyedül lenni, hogy megtanulja magáért megcsinálni a dolgokat, harmóniába kerülni önmagával, mert amíg van mellette valaki valaki addig nem fog neki menni. Ezt mind ő mondta.


Na már most mi úgy váltunk el, hogy alig tudtuk elengedni egymást, meg nagy dráma, szeretlek így-úgy amúgy.


Mondtam szerintem erre semmi szükség nem lenne, mert ha fejlődni szeretne maga miatt azt mellettem is megteheti, támogatom, de elfogadom a döntését és elváltunk.


Ilyenkor mit érez egy nő vagy mi jár a fejében? Van esetleg esély arra, hogy újra egymásé leszünk, mert ez így érthetetlen és fájdalmas számomra.


2023. jún. 14. 17:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
32 évesek vagyunk az lemaradt. :)
2023. jún. 14. 17:11
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
talált másik pasit...
2023. jún. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha megtalálta és felépítette önmagát és még mindig szeretitek egymást, összekapcsolódhat még az életetek. A kérdés, hogy ő merre tart majd.
2023. jún. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez oltári süket duma....
2023. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kicsit úgy érzem én is igen. Na már most ha szeretek valakit akkor nem szakítok vele ilyen indíttatásból. Azért rosz ez mert valahogy ebbe nem lehet így megnyugodni. Korábban ha vége volt egy kapcsolatomnak akkor tudtam míért, és azt fel lehetett dolgozni, de ez érthetetlen kicsit. Ő elég ellentmondásos, és most belém is belém rakta ezt a gondolkodásmódot ezzel.
2023. jún. 14. 17:57
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Szamomra azt jelenti, hogy nem szeret igazan.
2023. jún. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2023. jún. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát tényleg sajnállak amúgy, mert ez iszonyat süket dumának tűnik, szóval lerázott valami halandzsa szöveggel, mindenféle értelmes magyarázat nélkül. Az biztos, hogy már nem szeret téged, ha így elhagyott. Hogy van-e más valakije, ezt felesleges találgatni. Jelzésértékű az is, hogy próbáltad vele megbeszélni a dolgokat, érvelni felé, de mégse akarta veled a kapcsolatot, nem törekedett a közös megoldásra még úgy se, hogy te felajánlottad neki. Ezek alapján én azt mondom, ennek itt vége. Nyilván nehezebb így, mintha tudod az okokat, de ezen túl kell tenned magad
2023. jún. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Lehet neked van igazad. Akit szeretek azt nem hagyom ott, ez butaságnak hangzik.
2023. jún. 14. 18:27
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sok vagy neki, zavarod. Nem jobban érzi magát tőled hanem púp vagy a hátán.
2023. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!