Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan próbálod megbeszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbálod megbeszélni a pároddal a gondjaid kételyeid jettőtök kapcsán?

Figyelt kérdés
Mindig bántásnak veszi, meg h ő a hibás stb..
2023. jún. 16. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Valahol írtam erről egy km-t


Pl ugy kezdem hogy: bnőm azt mondta hogy..(valahogy akkor mindig elfogadják amit mondok, de ha magamtól mondom, meg se hallja)és kamu döbbenettel is adom elő.


Vagy.

Gyakorta viccesen kifigurázom hogy vegye magát észre mekkora hülye volt, hogy viselkedett es mennyire nem passzolt a kontextushoz se. Pl amikor nem akartam szexet de erőltetné. Amikor máskor ö fordul el háttal és hulla kimerülten akkor elkezdem szívatni, hogy merészelted te ezt velem megtenni hog elalszol légy férfi most, te se hagytál békén. Na na? Mindog kapcsol ilyenekre akár teljesen más dolgokban is.


Nem engedem terelni. Nincs ilyen amikor kezdik hogy: mert te, vagy te is.., vagy és te?

Semmire nem válaszolok amikor terel, csak azt mondom rólad van most szó nem rólam. Ne tereljél. És megismétlem detto ugyanazt a kérdést amit feltettem amiről válasz helyett terel.


Vagy

3.alanyban fogalmazok

Pl mi a véleményed azokrol akik a párjuk mellett lesik a nőket? Ergo nem vádolom, hogy felképellek ha nem egyenesen nézel, hanem tekergeted a nyakad mellettem. Hanem teljesen át van fogalmazva az egész.


Vagy ha támad, védekezés magyarázkodás helyett elkezdem én támadni, és érdekes de mindig beveszik ezt a vezércselt és elkezdenek magukról magyarázkodni.

Pl féltékenykedik megvádol azzal hogy pasiztam vagy bármi, és hergeli magát, elkezdem magam sajnáltatni hogy szerintem kamu balhézol hogy összevesszünk és hazamenjek nem is szeretsz biztos mással akarsz lenni este?


Vagy játszom a szőke ostoba naiv hülyét. Aki azt se tudja ketszer 2 az mennyi annyira 2 bites. Ez még rendőröket is megvezet. Akik azért nem kevés pszichológiát is tanultak pedig kommunikációs trükközésekről.

Valahogy a fogyatékos hülyét aki a világárol sem tud, nemhogy bármit is elkövetni és nem is érti a kérdést vagy félreérti és teljesen másra válaszol, valahogy mindig mindenki minden esetben benyeli.


A többi nem ugrik be hirtelen. De agyon manipulálok bárkit.

2023. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Folyt

Ez csak azokra vonatkozik akikkel direktben egyenesen képtelenség beszelni. Mert valóban a problémám okozói. Ergo be se fogják vallani fel se vállalják ki akarnak bújni mert minden sz.r.

Különben nem is okoztak volna problémát se ha egyenesek lennének...

2023. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja a bköffök is. Amikor hirtelen légből bevágsz vmit de teljesen váratlanul. Pl unatkoztok bambultok nincs semmi. Erre a csendet megtörve:amugy nem kéne neked vmit elmondanod nekem...?

Egyböl a meglepődéstől a varatlanság miatt azonnal zavarba jön az akinek lenne mit mondania..

Volt már hogy igy meg is kaptam a válaszokat olyanra amiket kerdezni se tudtam :D

2023. jún. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csakis őszintén. A megfelelő módon tálalva, ugye hogy ne bántásnak vegye.

Mindent meg lehet beszélni. Hajrá. ❤️

2023. jún. 17. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, úgy is hogy példát mondtam egy helyzetben mikor/miből éreztem azt amin javítani kellene.
2023. jún. 17. 08:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra kéne rakni a fokuszt hogyan javitson mit vársz mit kérsz.
2023. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!