Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülyeség miatt szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség miatt szakítottunk. Bocsánatot kértem, de nem érdekli, nem akarja megbeszélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom már elérni sem. 1 hónapot voltunk együtt, úgy láttam rajta, hogy neki nem fontos a dolog már annyira, de engem mégis bánt a dolog. Nem tudom már jóvá tenni? Mit tegyek?
2018. márc. 8. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Mi volt a szakító ok?
2018. márc. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Ha a másiknak annyira szakítóok volt, hogy beszélni sem hajlandó, akkor nem lehetett az ok hülyeség... Mi az indok?
2018. márc. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Privátban küldtem.
2018. márc. 8. 11:06
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem mindegy, mi volt az a "hülyeség" és milyen előzményei voltak.. Részletek nélkül szerintem erre a kérdésre lehetetlen válaszolni.
2018. márc. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Egy hónap után ne bánkódj. Ha apróság miatt szakít, akkor a jövőben sem lesz jobb a konfliktuskezelése, jobb, hogy ilyen hamar kiderült.
2018. márc. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Nem lehetett nagyon őszinte az a bocsánatkérés, ha hülyeségnek tartod az egészet. És nyilván nem volt hülyeség, különben nem történik, ami történt.

1 hónapos kapcsolatért senki nem fog dolgozni, ha már most szarba se veszik benne.

2018. márc. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Egy hónap semmi, és neki nem is volt annyira fontos. Ez a nagyobb baj.
2018. márc. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

1 hónap és már probléma volt ami szakításhoz vezetett? Egy hónap alatt mit lehet vajon elrontani amit nem tudsz ide leírni csak privátban tudod elküldeni?


Engedd el a dolgot, ha nincs esély a békülésre, márpedig úgy néz ki, akkor hagyni kell. Lehet belátta, hogy ilyen rövid idő alatt ha valami nem működik, az kuka.

2018. márc. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Kivancsi lennek, hogy mi volt ekkora problema, amire nincs bocsanat. Lehet nem is az volt az igazi oka, a lenyeg, hogy o lezarta ezt. El kell fogadnod, mert nem ugy tunik, hogy vissza tudod csinalni.
2018. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem tudnám valahogy visszacsábítani?
2018. márc. 8. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!