Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit reagáljak az ilyen kamukra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáljak az ilyen kamukra hogy, velem meglenne mindened? Mikor a kapcsolatban se volt soha semmim tőle, egy gyökér volt.

Figyelt kérdés

Kapcsolatban smucig fösvény nőzős lekezelő gúnyolódó gyökér volt. Halálra szenvedtem magam, szakítottam, mielőtt meg is őrülök. Önvédelemből, mert nem bírtam már idegileg, amilyen szemét lekezelő, talán nárci, egy kész köcsög undorító ember.

Ma meg sír jajveszékel hattyúk halála van, vagyonokat szór rám szenved kapar kényszeresen udvarias csicska nyal, dehát ez nem ő..

És akkor lerázom, leoltom elküldöm a gúzsba.

És a dumák:

"Bármit teszek ugy érzem nem tudok neked megfelelni"

"Velem mindened meglenne higyj nekem"

" hidd el megváltoztam"

De aki alapbol nem gyökér az nem is lesz gyökér kapcsolatban sem.

Egy korrekt normális érzelmes férfi még akkor is korrekt normalis marad ha rossz a kapcsolat, vagy szakitas alatt utan is.

Ki akarja az egészet arra forditani, hogy ő bezzeg most mindent megtesz értem és én vagyok a nem normális, (ugye máris lekezel lenéz megint...),hogy nem kell. Mintha még nekem kéne bánnom, hogy milyen egy rendes embernek nem adok esélyt.

Kifordítja erre az egészet. Ugyanúgy le akar véleményezni meg gúnyolni. Mert gyökér ma is.


Szóval.elküldtem már a gúzsba le is tiltva ma kocsival jött mellettem.könyörögve hogy beszéljük meg, én meg vissza hogy de nincs mit beszélni! Kb mint a filmekben. Ő kocsibol magyaráz kísér engem én meg kiabálok vissza lerázom megyek tovább, a pasi hajt könyörög álljak meg csak hallgassam meg.

Mégis mit mondjak neki ezekre hogy bezzeg velem meglenne mindened? (Tehát hülye vagy, ha eldobsz. Ez màr megint ugyanaz a leértekelés amiket kapcsolatban is nyom állandóan, hogy mindig ő a valaki én meg a hülye senki. Nem változott ez semmitsem.)



2023. jún. 17. 13:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%

Drágaságom le kell tiltani telón, instán, nem találkozni vele soha többet! Ha nem érti meg és keress, zavar, akkor megmondod neki, hogy vagy befejezi, vagy feljelented! Ennyike.



Miért nem vallod be saját magadnak, hogy neked tetszik, hogy hazudik a képedbe és "teper" hamis módon a pics@dért? Olcsó vagy nagyon és fortelmesen buta, szégyen a többi nőkre nézve! Fúj!

2023. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%

Sokat nem tehetsz. Az ilyen mániákusok sokáig tudják ezt csinálni. Részvétem... :/

Amiben bízhatsz, hogy behálóz mást és akkor vele lesz elfoglalva.


#1: Na, ma már nem csak a férfiakat, hanem a nőket is szidod?

2023. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek a nem is reakció, az a lényeg hogy velük foglalkozol. Már megmondtad elégszer, láthatóan nem vált be.


Marad az hogy levegőnek nézed, kikerülöd, elmész mellette, nem reagálsz semmire. Mintha nem is létezne.


Olyan nincs, hogy követ a kocsival és nem tudsz valami mellékutcába vagy épületek közé menni, ahova nem fér be. Még ha tudja is mikor végzel és hol szoktál menni, keresni új útvonalakat hazafelé, vagy később indulni valamivel.


Mivel már zaklatás amit csinál, lassan el lehet gondolkozni rendőrségi ügyön is.


Kétlem hogy leállna.

2023. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%
Hat ne haragudj kérdező, de abban a stílusban ahogy beszélni mersz, vagy amit mutatsz, te sem tűnsz egy jó embernek.
2023. jún. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Mert még ezzel a stílussal sem áll le. Meg itt is kezdték ezt a förtelem lekezelést a drágaságok.

Nehogymár egy nő legyen a hibás mindig ha tüzzel vassal.is védi magát! Ő is erre megy meg a gyk is? Hogy mindig a nő a hülye meg mindennek elhordandó?

Netán be kéne szállnom a kocsiba és megköszönni hogy szóba áll velem?

2023. jún. 17. 14:07
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

állj.

nézz körül , mi vesz körül?

láss reálisan.

a játszmák csak addig mennek amíg játsza 2 ember.

2023. jún. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Reálisan ha szétnézek nincs mellettem egy férfi aki esetleg megkerdezné tőle mit is akar nem e haza menne inkább.


Reálisan ez az hogy azt hiszi megteheti ezt mert a hangom neki csak vmi cincogás.

2023. jún. 17. 14:13
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen taktika működik: egyáltalán nem válaszolsz. Egy szót se kell reagálni. Mintha láthatatlan lenne, egy szellem, akit te nem is érzékelsz. Rá se kell nézni!

Azt unja meg leghamarabb. Minden más csak olaj a tűzre. A veszekedés, a tiltakozás is!

Xard le.


Amikor kocsival megy melletted, arra van egy jó megoldás: fordulj meg és fuss az ellenkező irányba! Mire kocsival megfordul, te el is tűnsz.

2023. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szunyogciripelésecske a hangocskám neki.

Bezzeg olyankor ha van vmi 2 méteres barátom, akkor fülét f.rkát behúzza! Na ez nincs most.

Ez a reál.

2023. jún. 17. 14:15
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Értem, hogy dühös vagy, de le kéne zárnod ezt a dolgot és végleg kidobnod a pasit, ne hagyd magad visszakönyörögni. Legyen tartásod!
2023. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!