Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem írok neki, békén hagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem írok neki, békén hagy?

Figyelt kérdés
Volt egy pár hónapos szexkapcsolatom, most lett vége, mert ő szeretett volna másokkal is szexelni. Emiatt én kiléptem, mert nem szeretnék semmit elkapni, vagy várni a soromra stb. Nekem nem ért annyit ez a kapcsolat. Ezt megmondtam neki, úgy tűnt elfogadja. De néha írogat nekem, elmeséli mi van vele. Eleinte válaszoltam neki, elég hidegen, 1-2 szavas válaszok. De ugyanúgy ír kitartóan. Ha nem válaszolok neki egyáltalán, akkor békén hagy? A tiltást olyan kicsinyesnek tartom, de persze lehet az lesz a vége.
2023. jún. 17. 16:19
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem!

Eddig békén hagyott?...nem.

2023. jún. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Egyszer csak megunja, nem?
2023. jún. 17. 16:28
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Helyedben egyszer elmondanám, hogy ezért és ezért nem szeretnék a továbbiakban beszélgetni vele, meghallgatnám amit mond és lezárnám. Szerintem gyerekes nem válaszolni.
2023. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
75%
Tiltsd le, aztán kész. Nem ér annyit, hogy ennél többet foglalkozz vele.
2023. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, de valamiért nem érti.


Én a tiltást is gyerekesnek vélem.

2023. jún. 17. 16:44
 6/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg az a gyerekes, hogy nem akarsz vele beszélgetni, nem érdekel, ő nem ért a szóból, de akkor se tiltod le.

Most őszintén, kit érdekel, ha gyerekesnek tart? Xard már le!

De te azért nem tiltod, mert arra vàrsz, hogy bevallja, hogy te kellesz neki, egyedül, és nem a többiek.

Ő meg egyszerűen talonban tart arra az esetre, ha senki más nem ér rá.

2023. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Dehogy várok erre. Nem akarnék tőle semmi komolyat.
2023. jún. 17. 16:50
 8/26 anonim ***** válasza:
46%
Aha, csak az egodnak tesz jót, hogy van valaki aki lohol utánad. Simogatja, élezi az egod, az önbizalmad, ezért nem tiltod le, mert kapaszkodsz, mert egy gyenge szar vagy szánalmas kis barátom 😉
2023. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
A tiltás az egyetlen módszer. Azért ír, mert válaszolgatsz.
2023. jún. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
De hát ő szexel másokkal, nem én, szerinted hogy simogatná ez az egómat, hogy közben más csajokra repült rá? Hogy én egyedül nem voltam neki elég?
2023. jún. 17. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!