Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha nem írok neki, békén hagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem írok neki, békén hagy?

Figyelt kérdés
Volt egy pár hónapos szexkapcsolatom, most lett vége, mert ő szeretett volna másokkal is szexelni. Emiatt én kiléptem, mert nem szeretnék semmit elkapni, vagy várni a soromra stb. Nekem nem ért annyit ez a kapcsolat. Ezt megmondtam neki, úgy tűnt elfogadja. De néha írogat nekem, elmeséli mi van vele. Eleinte válaszoltam neki, elég hidegen, 1-2 szavas válaszok. De ugyanúgy ír kitartóan. Ha nem válaszolok neki egyáltalán, akkor békén hagy? A tiltást olyan kicsinyesnek tartom, de persze lehet az lesz a vége.
2023. jún. 17. 16:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
38%

Süt a válaszaidból, hogy odavagy érte.

"Nem akarnék tőle semmi komolyat."

Itt konkrétan leírtad, hogy komolyat nem akarsz tőle, de akkor ha nem komolyat, akkor ilyen laza haveri kapcsolat okés lenne, ha laza haveri netes haverkodás, az egy idő után felépül barátkozássá, a baratkozásból pedig egy idő után vágy alakulna ki, mert mélyen...ott..ott nagyon mélyen ott van benned a tüske, nem tudsz róla, de konkrétan a női önbecsülésedet tiporta el azzal, hogy te, mint egyszemélyes szeszéj, meg test, meg punci meg segg meg mell, nem tudtál még egy szexkapcsoatban sem remekelni, mert tudatalatt úgy jön le, te, úgy fordítod le, úgy értelmezed, hogy kevés voltál. De ott az ego, hogy, de csak azért is, valamit kiügyeskedsz ebből...passz, várod, hogy azt írja, hogy bocsi, ne haragudj, veled volt a legjobb a szex, kérlek folytassuk, szerintem sokat adnál egy ilyen mondatért tőle...

A tiltást ezért tartod gyerekesnek, mert az elcseszett életedben mindig nehézségeid voltak a lemondással, nem vagy képes rá, mert kapaszkodsz, mindig is kapaszkodtál.....

2023. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
62%

Az simogatja az egódat, hogy még mindig dugni akar veled.

Hagyjuk már ezt a gyerekes dolgot, a tiltás pont ezért van, higy ne tudjanak zaklatni. Te akarod, hogy írjon neked..

2023. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
68%

A szexkapcsolat nem úgy van hogy mindkét félnek lehet mással? A monogám az már párkapcsolat.

Gumival nem veszélyes, anélkül meg akarmit mond a másik veszélyes egy ilyen kapcsolatban

2023. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
*ly
2023. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

11- Nem nálam, nincs visszaút. Ha ilyet írna se érdekelne már. Nem is ismersz, mit képzelsz, hogy ilyeneket írsz?


13, de szájról is el lehet kapni ezt-azt, illetve van kizárólagos szexkapcsolat

2023. jún. 17. 17:39
 16/26 anonim ***** válasza:
68%
Írd meg neki nem akarsz semmit. Se beszélgetni se találkozni. Minden jót kívánsz neki. Többet pedig ne válaszolj neki. Ha mondjuk egy hónap múlva is ír, tiltsd le.
2023. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
11 Aztarohadt, egy Csernusjelölt rászabadult a gyakorira.
2023. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjon neki s-e-m-m-i-t.


"If you tell someone ten times that you don’t want to talk to him, you are talking to them—nine more times than you wanted to. If you call him back after he leaves twenty messages, you simply teach him that the cost of getting a call back is twenty messages."

2023. jún. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
23%

Le kéne tiltani, de te nem fogod, mert várod, hogy mikor írja, hogy a többit már nem dugja és csak téged fog.

Szánalom a köbön.🤡

2023. jún. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

Pisti...nem akarok semmilyen formában beszélni veled.

Ha nem érti meg bevágod kéretlenbe és kész.

Nem bonyolult.

2023. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!