Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párommal még szakítani sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal még szakítani sem tudok, ha úgy alakul, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 1 éve élünk együtt.

Ő körmös vállalkozó, én pedig raktáros/targoncás vagyok.


Nekem mindig 10-én jön a fizetésem: 250 ezer, amit mindig próbálok beosztani, félrerakni belőle, de hó végére valahogy sosem marad.


Neki a fizetése pedig elmondása szerint nem skálázható ennyire, mert nem tudja előre milyen lesz a forgalma, és a bevételét elmondása szerint mindig elkölti munka anyagra, ha épp elromlik a csiszoló arra, stb.


Summa summárum nekem elegem van abból, hogy azt látom, nem fejlődünk sehova, és sok a nézeteltérés is, valamint jelentősen különbözik az érdeklődési kör

( én szeretem a természetet, ő fél az erdőben stb.)


Fontos motívum még, hogy karácsony után véletlen a kezembe akadt a telefonja ( sosem szoktam kutakodni) és akkor láttam, hogy valami csávónak írt, és találkozni akart, aznap épp a haverokkal mentem volna, de mielőtt elindultam elkezdett könyörögni hogy ne menjek, és maradjak otthon vele.

Kérdőre vontam emiatt az egész miatt, ő nem tudott mit mondani, Elsírta magát és könyörgött hogy sosem akar elveszíteni és tudja, hogy ő a világ legnagyobb barma.


Ha baràtokkal bármikor el akarok menni, akkor persze kezdődik a hiszti, hogy én nem is szeretem és fontosabbak a barátaim, mint ő stb.

( A barátaimat 1 hónapban 1- szer látom mióta vele vagyok, azt is könyörgés árán, vele együtt élek, tehát minden nap vele vagyok.)


Erre rájött még, hogy eljött a Március és a korábbi 3 hónapos mekizések miatt, felrántott magára 40-50kg-ot és nagyon meghízott, ami miatt elkezdett kevésbé jól kinézni számomra, és mikor sétálunk az utcàn azt látom, hogy mindenki néz:

(“Egy ilyen csávó, hogy lehet egy ilyen nő mellett”- fejjel)


Ezeket, és a sok féltékenykedést részéről, elkezdtem megelégelni, és a napokban mondtam neki, hogy szakítani akarok, ezt én így nem akarom és nem csinálom tovább.

Erre belém csimpaszkodott, és elkezdett sírni, hogy ő mennyire szeret és nem tud nélkülem élni.

Ez megtörtént egy újabb veszekedés után, rá két hétre és megint rángatott vissza belém csimpaszkodott és sírva könyörgött nem engedett el.


(Én 23 vagyok, ő 22 éves).


Mit tegyek, ha el akarom hagyni, hogy csináljam, mikor pakoljak össze, hogy a leg”szenzitívebb” legyek és ne fájjon neki nagyon?


2023. jún. 24. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Talán szedd össze a tökeidet rendesen. Amíg ilyen puhány maradsz, addig ez lesz. Fájni minden hogyan fájni fog neki, ha fejre állsz akkor is.

N

2023. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
38%

Egy hős vagy, de közben meg egy balek.


Félreb@sznak melletted, Józsi!

2023. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

"Ha baràtokkal bármikor el akarok menni, akkor persze kezdődik a hiszti, hogy én nem is szeretem és fontosabbak a barátaim, mint ő stb."


Én a 3. ilyennél felálltam és befejeztem annó. Szedd már össze magad!

2023. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek annyira erősen kamu szaga van!

Ha jól értettem, akkor a te 250 ezredből éltek ketten, és hónapokon keresztül naponta csak a Mekiben zabáltatok, dupla meg tripla menüt, így tudott 3 hónap alatt 50 kilót hízni a csajod.

Ember, aki meg tudja tenni, hogy havi 250 ezres bevételből havi 500-700 ezret tud költeni, az a jég hátán is megél! Egy varázsló vagy! Percig se aggódj a jövő miatt!

A helyedben pénzügyi tanácsadó lennék, tanfolyamokon oktatnám, hogy lehet ennyi pénzből így megélni, és heteken belül milliárdos celeb leszel!

2023. jún. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem és kész. Otthagy és ennyi. Vagy van fegyvere és rádfogja?
2023. jún. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Húha, kicsit túltoltad a kamut azzal a 40 kilós hízással.
2023. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kapcsolatfüggő, szerintem depressziós is. Meg valami egeszsegügyi gondja is lehet, szerintem nem lehet annyit zabálni hogy 3 honap alatt 50 kgt hízzon!


De ez a kapcsolat több ponton is súlyosan bajos.

Nekem mar az is sok lenne hogy en is nagyon szeretem az erdőt, a parom meg félne.

Meg jól értem te állsz mindent? Étel, rezsi, egyebek, ő meg 100% mindent visszaforgat? Ezt 250 ezerből hogyan? Meg mi az hogy nem mehetsz a barátaidhoz? Neki nincsenek barátnői?

Ha még vele maradsz, álljatok le sürgősen a mekiről, és vedd rá valami mozgásra, testileg is, lelkileg is jót fog neki tenni.

Meg ezeket az anyagiakat, meg barátos dolgokat beszéljétek meg.

2023. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
A meghízott részig még bevettem, de túltoltad. Legközelebb hátha sikerül egy jó kamut összehoznod 😌
2023. jún. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

40-50 kg túlsúly? Ne már.

Kitalált történet, vagy csak pár része.

Ha mégiscsak néhány rész valóságos, mint pl. hogy nem szereted, akkor tessék szakítani. Majd kihever téged.

2023. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

70 kg ról indult, most 95 körül( nem mondja meg). És minden része igaz, mert én tűröm egy éve csak bármikor témába kerül ez, nem engem, sír hisztizik, belém kapaszkodik, ha kocsiba vagyunk nem hajlandó kiszállni stb.


Vagy lépjek le egyszer amíg dolgozik?

2023. jún. 24. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!