Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tehetek ha egy bonyorult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha egy bonyorult szakitás után még évek után is ezt érzem?(kissé bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

Szóval volt egy barátnőm,vele elég fiatalon komolyabbra sikerült a kapcsolatom mint eddig másokkal.

Ezt úgy értem,hogy ebből a kapcsolatból meg is született a gyerekünk.

A lényeg,hogy már mi 4éve nem vagyunk együtt,viszont a szakitásunk óta volt köztünk egy a féle "barátság extrákkal" történet,ami most márciusban véget ért végleg.

Igazán szerettem őt,talán annyira,mint mást eddig a mai napig sem sikerült.

Többek közt ezért is tartottam vele azt a bizonyos kapcsolatott.

Mivel ő(mint nő)volt nekem,szinte másra nem is igazán kelett más nő.(főleg nem szerelemre mivel szerettem és felnéztem rá)így kb 4éve nincs is kapcsolatom senkivel.

Az ő részéről pedig a helyzet az,hogy teljesen ki van ábrándulva belőlem!Nem tetszem neki,nem akkar semmit töllem,és a ez hónapok óta a viselkedésén is látszódik.Közölte ez már változatlan is marad,minden téren halott a téma teljesen!

Részemről teljesen lázba hoz a látványa(teste,formája,alakja,tekintete,szája,mosolya,szeme) a mai napig is.

Szinte magamtól,már már elundorodva is a testét az alakját nézem meg,a szemét a tekintetét keresem mint egy kanos tini fiú.

Abszorult nem feltűnően,nem is kellemetlenül történik,de engem ez már erősen zavar mint férfit!

Persze meg van a méltóságom férfiként,az ő véleménye után nem minden percben szintvalva könyörgöm neki egy kis numeráért,vagy kapcsolatért.De ez az egész incidens,ez a intenziv nagyon erős kitartó vágy,ezek után már csak azt szeretném ha végre véget érne véglegesen!Persze felfogtam,hogy vele már valóban semmi nem fog menni!

Mit tenne egy férfi ebben a helyzetben?

Találjak valaki mást akire jobban felnézek?Vagy esetleg akihez kötödhetnék?


2023. jún. 27. 16:23
A kérdező szavazást indított:
Ismerkedj, szimplán pár szex kapcsolat elfeledteti
Komoly szerelmes kapcsolat keress
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy, mit keresel, fogadd el azt, ami jön, bármilyen kapcsolat.
2023. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Hogy ő ne munkálkodjon a háttérben ahhoz komoly párkapcsolat kell szerelemmel vegyítve. Természetesen szexelhetsz amennyit csak akartok, mármint aki vevő rád, de azok a szexkapcsolatok nem fogják elhavanyítani őt. Félreértés ne essék nem azt "mondom" hogy most csak azért is keress barátnőt, mert ez nem így működik, majd akad olyan nő, aki befutó lesz, győztes úgymond, csak ne siesd el, semmi erőltetés és egyebek.
2023. jún. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őszintén,nem sok kérdést tettem fel eddig erre az oldalra.

De valami hihetetlen jól esik a segitségetek.Sajnos eléggé padlon vagyok március óta ez emiatt.



2*:Mivel március óta nővel semmilyen téren nem volt kapcsolatom,így elég sok idő vett részt a semmibe.

Persze értem,hogy nem szabad semmit elsietni és majd jön magától.

De kezdem érezni a magányt is.

2023. jún. 27. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
De nem azt írtam, hogy ne szexelj, azt írtam, hogy ne siesd el megtalalni azt a nőt, aki majd elfeledtetti veled.
2023. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!