Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Várhatom hogy elovassa? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várhatom hogy elovassa? Vagy nem? Te lennél annyira kíváncsi?

Figyelt kérdés

Lapátra tett kb 4 hónapja.

Ritkán beszélgetünk de inkább csak én "zaklatom"

Ő max csak válaszolgat.

Írtam neki egy emailt elég hosszúra sikeredett vajon elolvassa?

Semmi olyan nincs benne nem szitkozódó vagy ilyesmi.

Csak leírtam neki hogy mennyire szerettem és ugye még mindig vannak érzéseim.

Nem cirkusszal zárult a kapcsolatunk egyszerűen megmondta hogy nicsenek már érzései.

Nincs senkije azóta sem


2023. jún. 27. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Kár volt a zaklatást idézőjelbe tenni. Hagyd békén, add fel a próbálkozást.

Hasonló helyzetben én olvasatlanul töröltem az e-mailt.

2023. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Feladtam már.

Meg is beszéltük hogy van egy email csak állandóan szerkesztgettem mindig bele írtam valamit ami eszembe jutott.

Írtam is neki hogy majd lassan elküldöm.

2023. jún. 27. 17:12
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha hosszú, biztos, hogy nem fogja elolvasni. Nem hinném, hogy kíváncsi arra több oldalon, amit már többször, rövidebben is megírtál. Hagyd békén!
2023. jún. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Nincs értelme ilyen emailt írni, tapasztalatból mondom.

Mert ezek az érzések benned vannak, neked jó kiírni magadból, de benne már nem jelennek meg érzések, vagy nem olyan mértékben mint benned.

Ő gyakorlatilag csak utólagos hisztiként vagy önigazolásodként tekinthet a leveledre. Ha már nem szeret az illető, vagy van más opciója aki jobban érdekli, akkor nagy ívben tesz majd a te leveledre. Elolvassa, tudomásul veszi és ennyi. Vagy van aki el sem olvassa.

Ez csak neked jó hogy kiírhattad magadból ami bánt.

De ezt megteheted úgy is hogy leírod, de nem küldöd el neki.

Volt hogy én is írtam ilyen emailt, jött is rá válasz. Csak nem olyan ami nekem jó érzés lett volna. Szép szavakkal lettem leépítve, és meg lett magyarázva hogy mi nem illünk össze. Utólag már látom hogy igaza volt (egyébként mi sem haraggal váltunk el egymástól).

2023. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Abban igazatok van hogy nagyon sokat segített hogy leírtam a gondolataim.

Megkönnyebbültem nagyon.

Bár én lennék annyira kiváncsi hogy mi van a levélben és végigolvasnám. :)

2023. jún. 27. 17:53
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,szerintem elég ilyenkor hosszabb csend,szünet után egy apró jelzés,hogy gondolsz a másikra.Például egy hónap zéró kommunikációt követően egy pár soros,rövid sms.Amennyiben a másiknak is hiányzol és pozitívan fogadja,hidd el,hogy jelezni fogja,pláne,ha ő is szeret még!Megtalálja a módját,keresni fog.

Viszont a nincs válasz is egy visszajelzés,csak negatív irányban...Ezért nem érdemes kiönteni a szíved,azt inkább személyesen.Hosszú üzeneteknek nincs értelme,amíg zárt ajtón kopogtatsz.

2023. jún. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen az a baj...

Idönként írtam neki pont ezért hogy ne felejtsen el teljesen.

Persze volt hogy beszélgrttünk majd írta hogy bocs mennem kell majd folytatjuk.

Persze én írtam rá 2 napra.

Írtam neki illedelmességből hogy szólj ha zavar az üzenetem.

És persze írta hogy:ne irogass! 😊

Zavar. 🙂

De ugye én csak a hangulatjel miatt nem venném komolyan a mondatait.

Ugye ilyenkor az ember egy smile-ba is kapaszkodik.

De most már 90%-ban elengedtem. Igaz sok idő kellett. De már sokkal jobb

2023. jún. 27. 18:01
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy év után sem lett jobb :)

Pedig én nem irogattam vele.

Örülök, hogy írtad nem lett azóta senkije sem, így a jó amíg feldolgozza. Tégy te is így :)

2023. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Tinderen fent van 😔😔

Csak idő kérdése.

2023. jún. 27. 18:13
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Elhiszem, hogy nem olyan könnyű elengedni, de fogadd el, hogy ő már tovább lépett és hiába írsz neki, ezzel nem érsz el semmi és csak zavarod vele. Azért írt hangulatjelet ezek után, hogy kicsit elvegye az élét és ne legyen bunkó, de ettől még ugyanazt jelenti. Szeretné, ha békén hagynád most már. Ha meggondolná magát, ő is tud írni, nem kell neki emlékeztetőket küldeni.

Az emailedet meg lehet elolvasta kíváncsiságból, lehet csak belenézett, ha nagyon elege van már, akkor meg lehet olvasatlanul törölte. Szerintem azért esélyes, hogy legalább belenézett, de ha nem reagál semmit, akkor ezt fogadd el és ne írj többet.

2023. jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!