Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire jó ez a fajta viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a fajta viselkedés?

Figyelt kérdés

Barátnőm tudja vagy legalábbis próbáltam elmondani neki az érzéseim.


Azt érzem semmilyen szinten nem vagyok a helyemen. Így most gyereket se akarok. Próbálok segítséggel kilábalni ebből de nem könnyű.


Viszont barátnőm folyamatosan rám teszi a nyomast hogy én nem tudom neki megadni a boldogságát hogy gyerek legyen. Mindenbe rám teszi a nyomast hogy rám vár, nekem kell megadni a boldogságát stb..


Hiába vagyunk rég együtt nekem ez így plusz nyomas azon felül ami bennem van a saját életem miatt.


2023. jún. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Ti még mindig nem szakítottatok? Akkor meg is érdemled!
2023. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Fel ne csináld, jó? Szakíts inkább.
2023. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy ne csodálkozzon hogy nem tudod neki megadni a boldogságot, jelenleg még magadnak se tudod.

Ha azt kipipáltad akkor utána rátérsz az övére.

2023. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!