Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jutunk így?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de a szex annyira jól működik közöttünk, hogy nem tudunk elszakadni egymástól..
2023. jún. 28. 13:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Hova jutunk - Hol vagytok? Mit akartok?

A szakítás azt jelenti, hogy nem kértek többet abból, ami van, és nem is láttok reményt arra, hogy jó legyen.

2023. jún. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%
Legyen szexkapcsolat, aztàn szexeljetek amíg nincs másik kapcsolat.
2023. jún. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
A szexkapcsolat a leggyengébb emberek sportja. Ne, ne is gondolkozzatok el rajta hogy miért...
2023. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Jaj ez nagyon gaz. Nekem is volt exem, akivel baromi jó volt a szex, de eszembe nem jutott volna, hogy hagyjam magam megdgni, miután nem akart többet velem lenni. Engem egy gerinc tart össze és ennél sokkal többre értékelem magam.
2023. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi történik, ha egy darabig nem vagy kapcsolatban és uram bocsá' nem fogsz szexelni? Ez nem olyan, mint a víz, hogy inni minden nap kell.
2023. jún. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Majd lecseng az is, csak idö kérdése.
2023. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésre válazolva: Egyikőtök biztos szerelmes még, na Ő nagyon nagyit fog lelkileg sérülni, hogy mennyi idő múlva az jó kérdés.


4-es válaszoló. És Te az exed, amíg nem az exed volt párodnak tekintetted és büszke voltál rá?

2023. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
7. Ugyan már! Szimplán fizikai élvezet, főleg a pasiknál. A nőknél még talán van egy kis kötődés, de egy férfi simán megdug bárkit aki csak mozog.
2023. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

7


Igen, természetesen!

De onnantól kezdve, hogy kifejezte felém, hogy többet nem akar velem lenni, nem kiváncsi a tarsasagomra és nem tart igényt arra, hogy a párom legyen, miért is kellett volna szexelnem vele? Mennyire megalazkodo már ez a viselkedés?

2023. jún. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%
Pont a nő volt aki nem akart komoly kapcsolatot csak szexet. Na meg hogy persze én mindent tegyek meg érte, Ő meg semmit nem tett a kapcsolatunkért, sőt szégyellt engem. Attól tartok az arányt jól tippeled, pasiban több aki csak szexet akar, de hidd el, nőben is vannak, akik csak szexet akarnak és semmi mást vagy épp barátságot extrákkal, ez olyankor gáz, amikor a férfi komoly kapcsolatot akar. Voltam olyan hülye ezt megtudom változtatni, majd idővel elérem, hogy komoly kapcsolatot akar tőlem. Hát hatalmas pofára esés mikor rájön a férfi ember, hogy ez a másik fél, a nő részéről lehetetlen. A véleményem az, hogy ha most még egyik fél sem szerelmes - ez sem túl valószínű, de lehetséges azért - előbb-utóbb valamelyik fél az lesz. Természetesen a kérdés kiírója a válaszolok véleményére kíváncsi. Természetesen lehet egy vagy két fajta válasz, vagy éter féle is. És szerintem jobb is ha sokféle szempontú és gondolkodású választ olvas. Na, elnézést, hosszú komment lett.
2023. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!