Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nem jutunk dűlőre egy fontos kérdében a párommal?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy az anyja egy nagyon rosszindulatú nő, aki folyamatosan beszologat elég csunyakat, pl.: semmire sem vagyok jó, dagadt vagyok, büdös stb. Ami épp eszebe jut, negjegyzem, rendesen tisztalkodom, csak a parfümöm nem tetszik neki, pedig alig használom, mindennap főzök-mosok-takaritok, van munkám, nem is akárhol, van sajat lakásom is, jo családból jövök, az értékrendem a helyén van. Nem vagyok kicsapongo, káros szokásaim sincsenek, kicsit tényleg meghiztam, de ez kb 5 kilot jelent, 68kg vagyok 178 cm-hez. Szóval nem folyok szét.

A lényeg, hogy elegem lett a gonoszkodasból és nem mentem azóta át az anyjához. Persze neki, ez sem jó, mert akkor meg az a baja, hogy nem foglalkoznak vele. Teljesen kikesziti a fiát, amit sajnálok, de másfél eve vagyunk benne ebben a helyzetben, ezerszer nekifutottam a dolognak, kedves voltam, segítőkész, takaritottam nála, segítettem a kertben, vittem neki ételt, amig kórházban volt, addig én rendeztem a sirokat a temetőben, koszorút keszitettem, de nem változott semmi.

A párom viszont nem hajlandó ezt elfogadni, hogy én nem próbálkozom már az anyjával jóban lenni.

SOS! Mit tegyek? Olyan jol voltunk es most megint egy hatalmas cirkusz lett ebből a dologból. Elfaradtam. Nem értem, hogy miért nem érti meg, hogy nekem mennyire nehez elviselni a rosszindulatot es hogy ő sem próbál megvedeni.


2022. dec. 30. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!!
2022. dec. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Élhetetlen banya+nem áll ki melletted a párod. Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, mert folyamatosan sszenvedni fogsz, jobb, ha most lezárod. Nem fog változni, hiába adnál neki ultimátumot, legfeljebb ideig-óráig működne. Ilyen paraméterekkel te válogathatsz a jelentkezőkből. Ne pazarold az idődet erre a csókára...
2022. dec. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Anyám egy ilyen helyzetben élte le az életét.50 évesen meghalt betegségben. Ha időben elválnak mèg ma is élne.

Egy férfi sem ér ennyit. Van gyerek? Házasok vagytok?közös lakás, vagyon?

2022. dec. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, anyád haláláért az egyetlen felelős az apád. Hogyne. A magyar népmeséket ne itt vetítsd.
2022. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincsenek közös vallalasaink még. Az anyja 80 éves. Tudom, csunya ilyet mondani, de par evig csak kibirom.
2022. dec. 30. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak mert meghal az anyja, attól még egy gerinctelen herével vagy együtt, aki nem áll ki melletted, sőt még hibáztat is.

Hogy van undorod egyáltalán megdugni ezekután.

2022. dec. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezt az utolsot nem értem, en vagyok a nő. Amugy sokszor konfrontalodik vele miattam, csak aztan nincs erefmeny es akkor jön hozzám, hátha engem ravesz a "bekulesre". Csak azt nem erti, hogy az nem igazi békülés. Mert amint negkapja az anyja a figyelmet, kezdodik elolrol minden.
2022. dec. 30. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ezt az utolsot nem értem, en vagyok a nő."


Tudjuk. De akkor lebutítom.

Hogy van undorod a palid csoffadt farkához ezek után, szivem.

2022. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak apám felelős anyám halaláért természetesen, hanem a mérgező környezet. Apám soha nem tudott leválni az anyjától, úgy ugrált egész életében, ahogy ő fütyült. Ennek persze anyám itta meg a levét, állandó konfliktus, feszült helyzet, persze, hogy belebetegedett.

Mintha a saját szüleim történetét olvastam volna. Anyám is mindig próbált a kedvében járni az anyosanak, persze voltak hibái, de messze érdemelt ilyen életet.

Az, hogy 80 éves semmit nem jelent. A neheze csak most jön. Amúgy élhet meg simán 10-15 évet.Ápolni, gondozni, ha leesik a lábáról 0-24 felügyelet. Vagy ti gondozzatok vagy megfizettek valakit.

2022. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Huh hát nem könnyű. Feltételezem (javíts ki ha tévedek) ha 80 éves a mama, akkor már ti sem vagytok nagyon fiatalok (értsd: gondolom nem 30 alattiak vagytok).


Ilyenkor amúgy mindig rájövök, hogy az én családom minden nehézségével együtt áldás.:D


Nehéz, mert nyilván az anyját szereti, gondolom jó a viszonyuk, mégis csak az anyja aki szülte, tehát nem fogja csak úgy hagyni. Nem is elvárható. De a mama részéről nem történt meg valszeg a leválás, ezért cseszeget.


2 dolgot tehetsz: vagy lelépsz ha tarthatatlan a helyzet vagy tűrsz ameddig kell. Aztán ki tudja, lehet él még 10 évet is akár. Vagy igyekszel minimális kontaktot tartani. Párod hagyod, menjen hozzá amikor akar, de te csak évi párszor max.

2022. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!