Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova jutunk így?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, de a szex annyira jól működik közöttünk, hogy nem tudunk elszakadni egymástól..
2023. jún. 28. 13:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

20. Csak kíváncsi voltam, kapcsolódik-e valamilyen szinten a témához a sztorid, vagy szellemileg visszamaradott vagy, funkcionális analfabéta vagy.

De már kiderült számomra, köszönöm. :)

2023. júl. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
45%

21. Kicsit sok a vagy. Húúú de belém rúgtál, mától már olyan rossz nekem! Kössz hogy szóltál, akkor meg innentől fogva tudom, hogy szellemi vissza maradotként + funkcionális analfabétaként mekkora siker volt 3 diplomát összehozni, vezető beosztásban dolgozni, meg egy komoly vállalkozást menedzselni, fejleszteni. Azért csak tudok valamit! :)


Az értő olvasást meg gyakorold már egy kicsit, úgy nagyobb esélyed lesz megérteni másokat és a világot.


Figyelj, segítek, kiemelem a lényeget: "17. Minden menő férfi hozzá van szokva hogy megkap mindent. Onnantól kezdve "AKÁR" saját kénye kedve szerint kiélheti az aberrációit is. Mit veszíthet? Holnap már ott a következő nő!"


Leírom még egyszer: "AKÁR"

Tudtam segíteni? Vagy.... így sem... ?


Na dobj egy újabb sziporkázó választ amivel ecseteled hogy mennyire életképtelen vagyok! Dobd már fel vele a napomat légyszi! :D

2023. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
22. Erre inkább nem is reagálok, annyira szánalmas. Xd
2023. júl. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
45%
23. Nem is kell, tényleg baromira szánalmas vagy! Sőt, inkább már nekem ciki leállni egy iskolázatlan, neveletlen bunkóval. Ugye példaképed az a pankotai nevű véglény? Gondoltam...
2023. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Attól függ hová akartok?

Ha csak szex akkor a célotok fel.

Ha komoly kapcsolat akkor még egy jó pár körös szakítás után majd valamikor siekrül lezárni.

Ha mást akartok keresni közben akivel normális kapcsolatotok lehet, akkor magatokon kívül még mást is leszopattok.

2023. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!