Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után minden közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után minden közös dologtól meg kell szabadulni, hogy enyhítsük a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Alapvetően én igennel válaszolnék a kérdésemre. Viszont kaptam egy fikuszt, ami nagyon hozzám nőtt, és szeretem, de folyamatosan a boldog napokat juttatja eszembe. Eleinte nem bántam, de talán gátol a továbblépésben, néhányhetente úgy érzem vissza kell szereznem, viszont nem biztos hogy egy növény ennek az oka.


Mit gondoltok, lehet olyan mértékű hátráltató hatása, hogy elajándékozzam? (Más miatt is szeretem a kis gazt, ezért nem tettem eddig, több lakásban is velem élt.)


+info: Nagyon szuper kapcsolat volt, együtt is éltünk egy évet, de más terveink voltak, én túl karrierista, ő meg nagyon hippi volt, ezért eleve nehéz lapozni, mert nem tudok közönyös lenni eléggé, nincs érzelmi okom rá.



2023. júl. 5. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 MolotovPunk ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül! Nekem is van volt barátnőmtől néhány emlék ajándék elrakva.
2023. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem annyira ragaszkodik az én dolgaimhoz, hogy kb sosem jut vissza hozzám.
2023. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Miért kellene? Ha értékes, inkább add el, jópénzért. Ha csak semmiség, akkor tedd el az emlékesdobozodba, mementóként.
2023. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Őszintén nekem mindig a továbblépésen segített ha kidobáltam ezeket.
2023. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha te szeretnéd, akkor igen. Vegyél magadnak másik fikuszt, szerencsére lehet kapni bármelyik virágosban.

Egyébként én szeretem kidobálni az ilyesmit. Nem "kell", de mindenki úgy csinálja, ahogy szükségesnek érzi.

2023. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell. Ha nem aljaskodott ellened a másik, csak véget ért a kapcsolat, akkor OK, ztegye ezeket az ember egy dobozba, el szem elöl, de nem kell kidobni. Évekkel később ezeket jó érzés felfedezni és megőrizni. Vagy csak én vagyok nagyon szentimentális. 😅
2023. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!