Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudok szabadulni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szabadulni az exemtől, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesen lettem először nagyon szerelmes. Kétszer jöttünk össze a sráccal. Összesen 3 és fél évet töltöttünk együtt, és hat hónapja szakítottunk. Rettenetesen hiányzik :(.

A szakítás óta nem beszéltünk, de sokszor azon kapom magam, hogy még mindig neki próbálok megfelelni. Már nagyon sok dolgot megpróbáltam: sütök-főzök, hogy eltereljem a figyelmemet, rengeteget dolgozok, sportolok, minden hétvégét vagy a szüleimmel, vagy a barátiammal töltök, hogy véletlenül se legyen időm gondolni rá.

De titokban mindig őt várom… :(


2015. okt. 5. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust. Ha kétszer nem működött, harmadszor sem fog. Minél tovább őrizgeted, annál több időt pocsékolsz el!
2015. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

>Nem tudok


Olyan nincs. Figyelj oda rá és aktívan tegyél ellene.

2015. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress másik fiút.

De ne azt csináld, hogy magadba bolondítod majd rájössz hogy hiányzik az exed és otthagyod, mert az tahóság. Hangolódjatok egymásra szépen.


Nem tudom mennyire vagy erre kapható, de ha nem csak kapcsolat jöhet szóba, akkor khmm "élvezd az életet"...

2015. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nasaus, ezen most nagyon nevettem :) :)
2015. okt. 5. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!