Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért léptem ilyen hamar túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért léptem ilyen hamar túl az exemen? Ez normális?

Figyelt kérdés

Másfél évig voltam együtt a párommal. Ő volt az első igazi szerelmem, de sajnos rá kellett jönnünk, hogy nem lehet közös a jövőnk. Én ki akarok menni dolgozni Németországba, de ő nem akart elmenni Magyarországról. Ő szakított velem és mint kiderült az egész kapcsolat alatt hazudott nekem valamiről. Megígért, hogy leszokik a dohányzásról, de a hátam mögött végig cigizett és nekem azt mondta, hogy már vége, túl van a függőségén.


A szakítás óra 1 hét telt el. Nagyon szerettem és szerelmes voltam. Rengeteg jó, közös emlékünk van és hiányzik, hogy mellettem legyen. Szinte egész nap rágondolok és megvan az a rossz érzés a mellkasomban. De azóta sok mindenre rájöttem és valóban nem illünk össze, de annyira szerelmes voltam, hogy ezt nem vettem észre.


Azóta beszéltem már vele. Hallom, hogy ő nagyon rosszul bírja. Én viszont valahogy lelkibékét találtam. Nem sírok már csak hiányzik. Rájöttem, hogy amennyire szép kapcsolatunk volt, annyira nem tudnánk egy közös jövőt fenntartani. Úgy érzem, hogy túl gyorsan túltettem magamat. Valahogy nem jó érzés, hogy ilyen nyugodt vagyok, pedig az elején nagyon keservesen sírtam. De most inkább csak a hiányát érzem. Lehetséges, hogy ilyen gyorsan túl legyek valakin?



2023. júl. 9. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túl rajta, csak már nem siratsz, elfogadtad, hogy jobb így, majd akkor lépsz túl rajta ha már nem fog hiányozni.
2023. júl. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ennyi idő alatt ezt elfogadtam?
2023. júl. 9. 15:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Elfogadtad hamarébb csak most esett végre le.

Láttad, hogy nem fog működni mert mást akartok, majd elválik még, hogy meddig tart a folyamat, de az tuti, hogy nem vagy túl rajta teljesen.

2023. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már a szakítás előtt elkezdted feldolgozni hogy véget ért a kapcsolatod.
2023. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg túl vagy rajta akkor igen, lehet.

Mind ahogy a példádból is látod.


Meg hát mint ahogy írtad is, ő függő. Neki nyilván nehezebb elengedni valamit.

2023. júl. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
No vagy, ugye?
2023. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen. De fontos ez?
2023. júl. 9. 17:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez hullámzik. Lesz majd olyan is, hogy eltelt egy hónap és te megint sírsz miatta. Aztán meg két nap múlva újra boldog vagy.
2023. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!