Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idős fószer szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idős fószer szexuálisan poénkodik a barátnőmmel, szerinte ez csak vicc, engem viszont már zavar kicsit. Ez belefér vagy ez már tényleg gáz?

Figyelt kérdés

Van egy idős futár, ő hozza mindkettőnknek a kaját, nem egy helyre. Barátnőm mondja, hogy ilyen viccesen poénkodik vele, hogy forduljon meg megnézte hátulról, meg ugratja átkárolja, olyanokkal húzza az agyát, hogy felmegy hozzá ha nem kap borravalót meg a legújabb hogy a barátnőm azt mondta neki, hogy gyorsan odaért, erre azt mondta ő nem mindenben ilyen gyors. Meg egyszer a karjára is ráfogott.


Egy nagyon vicces ürge, meg a nagyapja lehetne a barátnőmnek, de nem sok ez egy kicsit? Neki az a véleménye, hogy csak vicc az egész. Tudja, hogy én vagyok a barátja egyébként.



2021. márc. 19. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát ha a barátnőd ugrál neki, akkor nem sok.
2021. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ultragáz 🤷‍♂️
2021. márc. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
barátnődnek bejön... én elgondolkodnék, hogy milyen nővel is vagyok együtt.
2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezek szerint a barátnődnek tetszik,hogy húzhatja a papika agyát,ha nem így lenne nyílván leállítaná..
2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hat ez nagyon gaz, de az a helyzet, hogy ha a baratnodet nem zavarja, es nevetgel rajta, akkor nincs mit tenni, a pasi tovabb fogja csinalni, mert latja, hogy vevo ra.

nekem nincs pasim, de meg igy is baromi gaznak es idegeitonek gondolnam, biztos hogy nem hagynam ezt, de akin latja, hogy nem nyitott ra, azzal nem is fogja csinalni.

2021. márc. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én furcsállom, a barátnőm nem igazán vevő kvázi idegentől ilyen viccekre, szerinte ez csak egy nyálcsorgató nagypapa és azért röhög rajta, mert már a felvetés is egy röhej, hiszen az apjánál is idősebb.
2021. márc. 19. 12:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A sót a vén kecske is megnyalja - tartja a közmondás, tehát a korára ne támaszkodjon a barátnőd.

Mondja meg az öregúrnak, hogy ne szemtelenkedjen, mert bejelenti a munkaadójának.

2021. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Ez nem a barátnődet, hanem téged zavar. Mert fosol, hogy a "papi" aláver.


Amúgy mennyi a "papi"? Mert itt a Gyakorin már a 30 éves is sokaknak vénember.

2021. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem eszembe nem jutna senkivel ilyen "vicc" ha párom van, nekem ez nagyon gàz...Tetszik neki a flört...
2021. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%

"szerinte ez csak vicc, engem viszont már zavar kicsit"


Fejezd be a mondatod, hogy mert nem veled. Akár poén akár van szándéka az öregnek, a figyelem, a nevetés, a jól elvannak az bizony mindig irigységet szül a nőknél.

2021. márc. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!