Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért problémaként tekintünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért problémaként tekintünk arra, ha valaki rájön, hogy nem talál nálunk jobbat?

Figyelt kérdés
Ha valaki szakít a párjával majd idővel rájön, hogy mégis az exe az igazi. Hiányzik neki, nem váltak el rosszban, rájön, hogy ő az akit igazán szeret és aki a legjobban passzol hozzá. Miért baj ez ha valaki erre utólag jön rá? Nem mindenkinek volt már 5-6 kapcsolata, fiataloknál ez szerintem természetes is lehet. Csak kiváncsiságból.

2023. júl. 13. 13:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

9-es: és ha azt a valamit, ami hiányzott, vagy ami miatt sor került a szakításra sikerül kijavítani( nyilván nem külsőség, hanem mondjuk valami ami eddig nem működött azt megoldja a pár)? Akkor végülis nem csak benned volt a hiba, vagy ha mégis, akkor is javítottál ezen a viselkedésen a kapcsolat érdekében.

De értem a gondolatmenetet, alapvetően szerintem nekem is ez lenne a fejemben, de adódhat úgy is ahogy leírtam most, akkor más a helyzet azért.

2023. júl. 14. 05:39
 12/15 A kérdező kommentje:
10: köszi a választ, de szerintem nagyon csőlátású ez a gondolkodásmód, szerintem nagyon sok esetben nem a szerelem/szeretet teljes hiánya vagy elmúlása miatt kerül sor egy szakításra.
2023. júl. 14. 05:41
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12-re: Azért egy szakításnak általában nyomós oka van. Valamilyen szempontból nem bírod már elviselni a másikat.

Egyébként tényleg egyszerűen élek. Kitakarítottam az életemből a zűrös embereket.

2023. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13: van, hogy olyanok a körülmények, amiket épp nem tudsz elviselni, de a körülmények változásával maga a személy még megfelelő. Nálunk ez volt.

Írok egy példát (nem saját): valaki 0-24-ben gondozza a beteg családtagját, emiatt fásult, nincs energiája párkapcsolatra. Ha a beteg családtag meghal, akkor felszabadulnak az energiái. Vagy: nem talál munkát, nem tud elköltözni valahonnan hirtelenjében, van egy tartós betegsége, stb. stb. Millió olyan tényező lehet, ami kapcsolatgyilkos, de ha ezek kiküszöbölődnek, akkor más a helyzet.

2023. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14: egyetértek, meg ha csak magában a kapcsolatban valamin nem tudnak megegyezni, folyton vita van valamin de egyébként szeretik egymást csak ez már elviselhetetlenné válik, de később ténylegesen képesek ezen javítani és tapasztalatból mondom, hogy ezen is lehet, akkor az újrakezdés után működhet
2023. júl. 15. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!