Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak vele vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Parommal 4 eve vagyunk egyutt. A kapcsolatunk legelejen volt egy vitank hogy irogatott lanyoknak. Nem csalt meg (legalabb is nem tudok rola, meg ezt ki se nezem belole) de akkor azzal nagyon megbantott, foleg mivel tudta milyen parkapcsolatbol jottem. Akkor megbocsajtottam neki ugymond adtam egy eselyt a kapcsolatnak. Azota eltelt ugye 4 ev..nem volt semmi. Megtanultam ujra bizni benne. Nem reg megkerte a kezem, mar az osszekoltozest terveztuk. Nekem nincs nagy csaladom, akik vannak ok is olyanok hogy nem szivesen mutatom be oket mert olyanok. Sajnos nekem ezt dobta a gep de o ezt tudta es az egesz csaladjaval egyutt igy fogadtak el. Anyosomek is imadnak en is oket. Azt tudni kell hogy paromnak volt egy igen komoly balesete mielott mi megismerkedtunk. Serult mindket keze. Azota is jar mutetekre. Mikor az imerkedesunk idejen rehabon volt ( a keze miatt) ott osszeismerkedett egy lannyal akinek sajnos le kellett vagni az egyik karjat. Joban lettek. Ahogy nekem meselte tamogattak egymast sokat beszelgettek, parom probalta tartani benne a lelket stb. Azota is neha beszeltek messengeren. Azt is elmeselte hogy anno ott a rehabon a lanynak nagyon tetszett es o szeretett volna tole tobbet is de parom akkor ismert meg engem es elvileg amugy sem jott be neki ugy a lany. Ezt akkor elhittem neki. Most viszont par napja eszrevettem egy beszelgetest a telefonjaban. Ezzel a lannyal beszel mar honapok ota. Olyan dolgokat ir neki ami az en szemelyes velemenyem szerint eros flortnek szamit..pl.: hogy o a leggyonyorubb lany, kikotozne edzes kozben, ha a lany szolna neki repulne erte, az alakjatol a szeme fennakad es a lelegzete elall, jol megtancoltatna a jo kis testet, belepirul tole a gatyajaba es orul mikor sziveket kap reakcioban a lanytol..ez csak par pelda amig el tudtam olvasni, de kitudja mik lapulnak meg ott..mikor szembesitettem vele azzal magyarazta hogy o ilyen. Hogy azt akarta hogy jobb kedve legyen a lanynak hiszen levagtak neki az egyik karjat. Ezt en ertem. Vagyis oke viditsa fol a beszelgetesben meg nincs semmi de amiket irt azzal en szerintem tullepett egy hatart. Engem melysegesen megbantott, csalodtam benne es kiabrandultam. Romba dontotte azt az idillt amiben eddig eltunk. Valtig allitja hogy semmi hatso szandeka nem volt es hogy amig a rehabon voltak akkor is huztak igy egymast de elvileg ott mindenki huzta igy mindenki agyat mert probaltak erot adni egymasnak. De kerdem en miert pont ilyenekkel kene jobb kedvre deriteni valakit? Foleg akinek mar menyasszonya is van. Volt hogy reggel felkeles utan neki irt elsonek. Volt hogy a lany nem is valaszolt neki se o csak irt neki. Azt mondta elismeri hogy tultolta ezt es nem kellett volna de nem tudja hogy miert irt ilyeneket. Rakerdeztem hogy ugy erzi e baj van a kapcsolatunkkal, hogy hianyzik e valami. Azt is kerdeztem, hogy nem tetszett e neki a lany soha sem de valtig allitja hogy nem, o csak fel akarta viditani. De en szerintem azt nem ilyen flortolos szoveggel kene..en teljesen elbizonytalanodtam, osszezavarodtam, csalodott vagyok es faj. Nem tudom ezt kivel megbeszelni, kitol tanacaot kerni. Az a baj hogy elveszett a bizalmam fele es nem tudom higyjek e neki mikor azt mondja csak azert irt ilyeneket hogy jobb kedve legyen a lanynak. Persze a lany azt sem tudja hogy neki mar menyasszonya van...azt valahogy a ket bok kozott nem emlitette neki. Kerlek adjatok valami tanacsot. Mergezo kapcsolatbol jottem, ahol szinten allandoan megbocsajtottam es eselyeket osztogattam. Mikor abbol kijottem megfogadtam hogy soha tobbet. Ha valaki egyszer is megbant igy akkor ott annyi. Nem szeretnek rossz dontest hozni. Tanacsot szeretnek kerni toletek, hogy mit csinaljak? Tul reagalom es tenyleg nincs ebben semmi? Allitasa szerint anyukaja is erdeklodott a lany felol. Mert ismerik. Nem tudom. Felek. Felek hogy rossz dontest hozok ha ezt megbocsajtom neki. En ertem hogy amputaltak a lanyt de ez nem lehet indok vagy ok arra hogy ilyeneket irjon neki ha nem tetszik neki. Kerlek adjatok tanacsot mert mar napok ota nem alszok ezen agyalok hogy mit csinaljak. :(
2023. júl. 18. 07:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak addig olvastam, míg megláttam, mit írt a másik csajnak... elolvastad, és még vele vagy, ez gáz, bocsi.


Nem csoda, hogy nem bíztál meg benne! Ez a pali egy éretlen kis f.szfej, egy igazi senkiházi!


Ha nem szakítasz vele, az téged fog minősíteni...

2023. júl. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

tanács: ne írj ilyen hosszút ide, mert csak az olvassa el, akinek szorulása van.


nekem is sok lenne, ha ilyeneket irogatnának. mondanám hogy küldd el, de gondolom annak is oka van hogy több éve egyedül vagyok.


az idő nem igazán stimmel. 4 éve ismeri a lányt és csak most irogat neki?

2023. júl. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk elejen is beszeltek de nem igy. Akkor tenyleg caak mint ket jobarat. Aztan sokaig nem beszeltek vagy csak torolte.Most lett ilyen de nem tudom miota tarthat..aprilisig tudtam visszagorgetni mert akkor jott be a szobaba. Nem rudom mit csinaljak el vagyok keseredve.
2023. júl. 18. 08:12
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Választhatsz. Vagy elfogadod, hogy a kis görény pofàtlanul hazudik a képedbe, vagy kib.szod a pitsába.
2023. júl. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan kiírtad ezt a kérdést ahelyett hogy kidobtad volna mint macskát szarni??!

Édes Istenem... 🤦

2023. júl. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudja hogy miert irt ilyeneket."


Aha, nem tudja. Ez nagyon jó duma, mert nem lehet vele kezdeni semmit. Inkább képes magát egy szellemi fogyatékosnak beállítani, aki nem tudja mit miért ír embereknek, minthogy bevallja az igazat. Na nálam egy ilyen mondatnál lenne vége a kapcsolatnak.

2023. júl. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de látszik, hogy te lelkileg nagyon sérült vagy, talán az előző kapcsolatodnak is köszönhetően, és egyszerűen nem tudod reálisan megítélni a dolgokat. Emiatt én azt mondom, hogy a jövőre nézve nem ártana egy pszichológust felkeresned.

A fő kérdésre pedig: én úgy vagyok vele, hogy a beszélgetés, barátkozás teljesen rendben van. De amikor olyasmiket ír/mond, amiket az ember csak a szerelmének szokott, na, az - hacsak előzetesen más szabályokat nem fektettetek le - azonnali szakítóok.

2023. júl. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező bocsi, de te holt hülyének vagy nézve a párod által. Ha valakit fel akarok vidítani, azt nem flörtöléssel teszem, hanem mondok neki pozitív, bíztató dolgokat pl. Főleg ha tudom, hogy a másik odavolt értem.

Szerintem kár bemesélned magadnak, amit a megérzésed amúgy is sugallni akar.

2023. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"mikor szembesitettem vele azzal magyarazta hogy o ilyen. Hogy azt akarta hogy jobb kedve legyen...Valtig allitja hogy semmi hatso szandeka nem volt es hogy amig a rehabon voltak akkor is huztak igy egymast de elvileg ott mindenki huzta igy mindenki agyat mert probaltak erot adni egymásnak.

"Volt hogy reggel felkeles utan neki irt elsonek. Volt hogy a lany nem is valaszolt neki se o csak irt neki. Azt mondta elismeri hogy tultolta ezt es nem kellett volna de nem tudja hogy miert irt ilyeneket."

=

Hazudik a képedbe és a csajt szívesen "khhm" - a drága párod egy ragadozó, aki szándékosan nehezebb sorsú nőkre hajt:


"tudta milyen parkapcsolatbol jottem. Nekem nincs nagy csaladom, akik vannak ok is olyanok hogy nem szivesen mutatom be oket mert olyanok."


"Hogy azt akarta hogy jobb kedve legyen a lanynak hiszen levagtak neki az egyik karjat."


Azért, mert tudja, hogy sok nő figyelembe se venné:

"Serult mindket keze. Azota is jar mutetekre."



Kifogott két "hülyét" téged és a csajt és őt lehet csak "elintezi" aztán veled marad mivelhogy neked a kezed rendben van és persze elnézed neki, hogy online térben (lehet offline is) hűtlen hozzád már most 2x (amiről tudsz!):

"A kapcsolatunk legelejen volt egy vitank hogy irogatott lanyoknak. - Egyébként megcsalt, érzelmi-szexuális szinten minimum!!!


"Mergezo kapcsolatbol jottem, ahol szinten allandoan megbocsajtottam es eselyeket osztogattam. Mikor abbol kijottem megfogadtam hogy soha tobbet. Ha valaki egyszer is megbant igy akkor ott annyi. Nem szeretnek rossz dontest hozni. Tanacsot szeretnek kerni toletek, hogy mit csinaljak? Tul reagalom es tenyleg nincs ebben semmi?" - A híres párod tudja, hogy milyen befolyásolható vagy...



Ha maradt egy kis önbecsülésed, eszed, akkor még ma kirakod, kihevered őt, elmész pszichológushoz, hogy segítsen rájönni miért engedsz életedbe mocskos egyéneket, önbizalmat növesztesz, emberi tulajdonságokrol olvasgatsz - pszichológiai könyvek és csak aztán ismerkedsz!

2023. júl. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak infózz meekkra szemétláda, ne hagyd, hogy a markába kerüljön!!!
2023. júl. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!