Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon-nagyon csúnya szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon-nagyon csúnya szakítás után létezik megbocsájtás?

Figyelt kérdés

Mindketten indulatosak és önérzetesek vagyunk, hónapokig gyűltek a sérelmek, ma egyszerre robbant ki minden. Épp csak egymás anyját nem szidtuk, de ezen kívül minden elhangzott. Miután kiadtam a mérgem, megnyugodtam. Nem kibékülni akarok, csak hogy ne gyűlöljön. Nagyon megalázó dolgokat mondtunk, nekem nagy lelkiismeret furdalásom van. Már barátok se leszünk, sőt ismerősök se, tényleg nagyon undorítóan beszéltünk. Csak azt szeretném, hogy ne egy szardarabként jussak eszébe.

Megkeressem majd vmikor, vagy inkább békén hagyjam? Írjak neki levelet? Vagy hagyjam a fenébe, és felejtsem el? Fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem... Én vagyok a férfi.



2021. aug. 6. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd békén. Örökre. Egy ilyen után már tudom, nekem is ezt kellett volna tennem.
2021. aug. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mi is probaltuk volna. Hogy higgadtan felretesszuk.

Ujabb balhé és utálkozas lett csak belőle.


Jobb hagyni inkabb évekre.


Amugy nemrég olvastam párkapcsolatokrol es pont írtak errol hogy ahol folyamat elnyomják magukat ott kesobb fog robbanni minden.

Csak nem emlékszem pontosan a cikkre :(

De az nem szerelem ahol nem adják önmagukat az emberek. Valojaban egyik se korrekt. Valami ilyesmirol írt

2021. aug. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kár, nem úgy akartam meghalni, hogy gyűlöl vki. Főleg az, akivel szerettük egymást. Szomorú vagyok. De köszönöm mindketőtöknek!
2021. aug. 6. 20:03
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Évek mulva visszaterhetsz ra.nem kell ugy meghalni.

De a jelenben garantált az ujabb sardobálás.

2021. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk volt olyan csúnya veszekedés ami szakítás lett, aztán megkerestük egymást mert nem bírtuk. Sokáig tartott elfeledtetni a másikkal a sérelmeinket, de megoldottuk, mert nagyon szerettük egymást.
2021. aug. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Frissiben inkább ne. Az exem x hetente felbukkant hasonló miatt. Állandóan összeveszés lett a vége. Már 8!!!hónapja vége és még mindig össze tudtunk veszni. A vége teljes tiltás lett, meg egymás fenyegetése. (nem fizikálisan)... Szóval inkább hagyd.
2021. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez tényleg szar. Mennyi idő telt el és meddig voltatok együtt?
2021. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
2 évig voltunk együtt, 1 nap telt el a szakítás óta. Elrohant, üzenetben bocsánatot akartam kérni, de letiltott.
2021. aug. 7. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Huh, ez nagyon friss, ezt még hagyd.
2021. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó, hagyom, de meddig kell? Tudom, hogy ő is szomorú, rólam már nem is beszélve.
2021. aug. 7. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!