Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen ember az, aki úgy zár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, aki úgy zár le egy kapcsolatot, hogy nem mondd semmit, csak letilt mindenhol?

Figyelt kérdés
Aztán kezdj ezzel, amit tudsz és pörögjön az agyad azon, hogy mit rontottál el. És a legfurcsább az, hogy nem volt semmi vitánk, minden jó volt közöttük. Minden nap írt nekem, ha találkoztunk is boldogság volt, nevetés, jó szex. Aztán egyik napról a másikra ez.

2023. júl. 22. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Ilyenek az embere, szokj hozza!
2023. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért normális emberek nem így zárnak le egy kapcsolatot. Csak a jellemtelen, gyáva sz@rok.
2023. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Megspórol egy olyan kulturális minimumot, amin adott esetben áll vagy bukik az, hogy egy humánus kultúrtársadalomhoz tartozik-e vagy csak egy csürhéhez, ahol közösség nem építhető, mert igény sincs rá.
2023. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez nem egy “finom” jellemről vall! Nekem is volt egy hasonló sztorim, a férfi le akart csak ugy lépni, egy sms-el akarta lezárni a kapcsolatunkat. Én visszairtam, hogy ragaszkodom a személyes találkozáshoz. Találkoztunk is, el mondtunk mindent egymásnak, ami nem tetszett a kapcsolatunkban. Aztán hidegen elbocsúztunk.
2023. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyen embernél itt valamelyik vagy mind nem volt igaz "boldogság volt, nevetés, jó szex" ha annyira jó lett volna akkor normálisabb lezárást tett volna.


Tökéld be, hogy neki nem volt ugyanolyan mint neked.

2023. júl. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Elozo exem is igy csinalta, egyik reggel vart egy uzenet, hogy le akarja zarni, aztan se kep se hang, nem reagalt semmire es rovidesen le is tiltott utana. Azota egy kis turpissaggal kiderult hogy minden az en hibam volt es minden rossz tulajdonsagom miatt volt.


Az ilyen alszent kocsogok is ezt erdemlik, majd az elet visszaadja nekik, erezni fogjak meg ok is ezt a nyomort.


Es hogy milyen ember az ilyen? Az, aki igy probalja sajat magat menteni, nehogy egy csepp felelossege legyen ebben az egeszben, felszivodik es mintha soha nem is leteztel volna, egy erzelmileg eretlen es empatiaban sulyosan hianyban szenvedo ember. De majd rajon :D

2023. júl. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%

Az élet, kedves válaszolók gondolom tudjátok ti is, nem ad vissza semmit!

Aki lelkileg padlóra tesz minket,az vígan él tovább, szexel,kapcsolata van,előlép a munkahelyen,lakást,házat vesz, utazgat.

Minden exem,akik miatt tönkrementem, nos mind él mint a halacska a vízben,sőt...

De az igaz,hogy egyre több az empatikusan éretlen,szívtelen és önző ember mindkét nemben !

2023. júl. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

#7


azaz egy sajnos igaz, és nem csak párkapcsolatoknál jellemző, hanem kb. az élet összes területén, hogy ez a "meglátod visszakapja majd ezt az élettől, meglátod ő is szenvedni fog majd, visszakapja"


a nagy lóf**aszt, nem is minden ismerősöm aki egy kretén volt, szépen vígan éli életét hosszú évek óta...


Ha meg valaki az ilyen rossz dolgokat 70-80 évesen kapná vissza az már ki a f@szt érdekel??? :)

2023. júl. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Ezért érdemes megismerni valakit, mielőtt beengeded az életedbe. Mindennapi szex tényleg fantasztikus érzés, főleg ha passzoltok, de nem ismered meg vele a másikat, csak élvezet.


Egyébként engem ha valaki leszar, az motivál, hogy könnyen túllépjek rajta. Elvégre ha ennyit jelentettem, nem ér nekem a dolog annyit, hogy sajnáljam, bánkódjak miatta.

2023. júl. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Az emberek nagy többsége szemét. Az én exbarátnőm azt gondolta barátok maradunk és így továbbra is kihasználhat. De az ott maradt dolgaim nem képes visszajuttatni.
2023. júl. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!