Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen ember az, aki úgy zár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az, aki úgy zár le egy kapcsolatot, hogy nem mondd semmit, csak letilt mindenhol?

Figyelt kérdés
Aztán kezdj ezzel, amit tudsz és pörögjön az agyad azon, hogy mit rontottál el. És a legfurcsább az, hogy nem volt semmi vitánk, minden jó volt közöttük. Minden nap írt nekem, ha találkoztunk is boldogság volt, nevetés, jó szex. Aztán egyik napról a másikra ez.

2023. júl. 22. 23:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%

nekem még soha nem volt ilyen kapcsolatom hogy ennyire ne jelentettem volna a masiknak semmit hogy siman csak tilt es ghoatingol:D

szerintem ez nem egy mély valodi igaz kapcsolatokra jellemző hanem amolyan tingli tangli összejáros kapcsolatokra amikre akár évek mennek el és értelme se volt.

2023. júl. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Én havert aki mondhatni a legjobb barátom volt tiltottam szó nélkül. Gyűlt a kula, nem változott,aztán az utolsó csepp volt a pohárban amikor így döntöttem. Az se probléma, hogy látnánk egymást esetleg, mert az ország másik felén él és ott"boldogítja" a normális egészséges emberek mindennapjait. Mit magyarázkodjon neked, ha nem működtök együtt? Fölösleges időpazarlás a továbbiakban. Talán ő volt a türelmesebb, mert én aztán nagyon az voltam. :)
2023. júl. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még mikor nem volt közösségi média, több randi után tűnt el nő úgy, hogy nem vette fel a telefont, üzenetre nem válaszolt. Természetesen ne adj isten baj is érhette, de szerintem ennek kis esélye van.
2023. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

1.5 év után messengeren dobott ki a volt nőm, persze "kierőszakoltam" egy utolsó telefon hívást, aminek a lényege ugyanaz volt mint a "szakítós" messenger üzenetnek, azaz hogy vége.

Azért tettem idézőjelbe a szakítóst mert kb még ott sem volt képes egyértelműen leírni, hogy vége.

Nyilván kellettem én is hogy idáig jussunk, de messengeren valakit kidobni, hát hagyjuk... Nulla tisztelet van az ilyen gesztusok mögött.

De végeredményben láss csodát alig telt el két hónap már más valakije van(nem lepődnék meg ha azelőtt is meg lett volna).

"Örömmel" nyugtáztam, hogy ilyen sokat jelentettem neki, így már nekem is könnyebb elengednem, sajnos ilyenek a mai kapcsolatok, előbb utóbb az egyik fél úgyis sérül, döntsd el, hogy te melyik szeretnél lenni :)

2023. júl. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Legalább adott egy jelet, hiszen letiltott. Ez még mindig korrektebb, mint hogy néha visszaír valami nyálas szöveget, de alig kommunikál veled, de amikor kell, visszaír, mintha szeretne. Inkább tiltana le engem is, és akkor tudnám mi a helyzet. Mert így aztán hol úgy érzem, mintha egy 17 éves tinédzser szerelmes fiú írna nekem (45 fölötti), néha meg úgy, hogy figyelmen kívül hagy.
2023. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!