Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hanyadik randin nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik randin nem korai a szex, ha kapcsolatot akar az ember?

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 17:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
93%
Egyiken sem korai. Nem ezen mulik. Aki csak szexelni akar, a 10. randi utan is lelep.
2023. márc. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
94%
Ez így van. Ugyanakkor mindenképpen akkor érdemes, ha te úgy érzed, már készen állsz rá. Csak azért, mert a másik szeretné és te meg akarsz felelni, ne menj bele. Első és második randin nekem még nagyon korai lenne. 3. randin már került rá sor és lett is belőle kapcsolat. De nagyon egyénfüggő, hogy kinek mikor jön meg a kedve hozzá.
2023. márc. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:
Nekem is legkorábban 3.-on szokott lenni, mégis most màr zsinórban másodszorra olyan pasit fogtam ki, akivel egészen addig iszonyat jól alakult minden, sokórás randik, drága helyekre vittek (gondolom nem visznek egy futó kalandra tervezett nőt 20 ezerért vacsizni..) megvolt az összhang, aztán szex után elkezdtek kevesebbet írogatni. Nem hiszem, hogy a szexszel lenne gond, jó testem van, sokat sportolok, nem vagyok prűd. Nem értem. Érdemesebb lenne inkább 1 hónapot várni vele vagy mi..?
2023. márc. 14. 17:18
 4/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezek valószínűleg olyan pasik, akik a szexre hajtanak. Hajlandóak érte áldozatot hozni, sőt, a vadászat élménye még pluszt is jelent, de elejétől kezdve csak ennyi a lényeg. Túl sokat valószínűleg nem várnának azért, mert az már túl nagy energiabefektetés. Szóval lehet megoldás az, ha tovább vársz. Vagy kicsit jobban figyelsz a jelekre, amik elárulhatják, hogy milyen típusú emberrel állsz szemben.
2023. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
De kérdező, sajnos vannak olyan pasik, akik eleget keresnek ahhoz, hogy egy kellemes napért és szexért cserébe csak ágyba vigyenek és ne akarjanak többet. :/ Ez ellen nem tudsz mit tenni.
2023. márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Hát, az egyiknek előttem 3-4 évig csak egyéjszakásai voltak…szóval ezt mondjuk vehettem volna red flagnek. Utólag persze könnyű okosnak lenni.
2023. márc. 14. 17:23
 7/66 anonim ***** válasza:
93%

Mindegy mennyit vársz. Ha meg akar dugni, akkor fél évet is vár, csak addig mással is kavar.

20 ezer az semmi. Én alkalmanként 30-40 ezret költök ilyen nőkre. És ezt most nem felvágásról írom. Csak hogy tudd, a pénz az egyik legegyszerűbb dolog amit ki tud adni ilyenkor a férfi. Van aki 100at is költene randira csak hogy megkaphasson.

Egyszerűen csak iszonyat béna vagy szelektálni. Valakinek meg kell mondania az igazságot. Ez egy fejleszthető dolog. Ne feledd.

2023. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Igen sajnos én mindenkiben a jót látom, ezen nem tudok változtatni. Talán lesz majd olyan, aki nem él vissza vele.
2023. márc. 14. 17:27
 9/66 anonim ***** válasza:
100%
inkább kicsit fejleszd a kritikus gondolkodásod :)
2023. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
95%
#8 nekem amúgy egy nagyszerű nőnek tűnsz, én sok sikert kívánok neked. Szép lehetsz ahogy írtad, csak naív sajna 😅
2023. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!