Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretoi viszonyban ahol nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretoi viszonyban ahol nem volt hitegetes sem szerelem csak baratsag kotodes, ott ha a szereto szakit, a hutlen felet hogy erinti a szakitas? Elvan magának mert ugyis ott a feleseg, vagy hianyzik neki amit potolt a szerto? Kudarc h ekhagytak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 30. 20:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Általában probálkoznak visszatartani vagy ezzel vagy azzal elvegre veszit egy lyukat
2023. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát nem probalkozik es en sem. Csak nemtudom fáj e neki, azert volt itt kotodes az ő reszerol is, nyilvan nem szerelem, lehet ferdj buszkeseg
2023. júl. 30. 20:53
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit később rástartol a következő nőre. Mindenki pótolható, a bszni való lyuk is. Az ilyenek nem tudnak sokáig egy nő mellett meglenni. A farkuk keményen hajtja őket.
2023. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igazabol nem a sex reszere ertendo a kerdes mert nyilvan az potolhato, hanem inkabb hogy hianyzok neki mint ember? A lelki kotodes meg volt, pl en sem voltam szerelmes belé de kotodom
2023. júl. 30. 21:22
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy egészséges kötődésű, érzelmileg működő embernek igen hiányzik, ha elveszít egy számára fontos embert.

Sajnos vannak emberek, akik csak sekélyesen, elkerülően tudnak kötődni, igazán nem képesek senkit szeretni. Ők valószínűleg hamar túl teszik magukat a szakításon is, nem jelent nekik különösebb érzelmi problémát.

2023. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozzál már vele. Keress egy nem foglalt palit aki teged akar nem egy kis nyári izgalmat a meglévő mellé. Legyen önbecsülésed már, ha belelátnál az általad sztárolt hapsi életébe, valószínű hanyatt homlok menekülnél, de mivel csak a kellemesebbik, romantikus oldalát láttad azt hiszed hogy ő olyan szépkelkű. Hát nagyon nem.
2023. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igazad van kapcsolatra nem kellett soha, a kezdeti rajongasa hianyzott emiatt volt a szakitas.vakiszinu probal elfelejteni o is
2023. júl. 30. 22:35
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A kezdeti rajongás hamar alább szokott állni….:( főleg miután megkapta, amit akart ( szex). Jó szeretőt nem könnyű találni, aki hajlandó energiát is invesztálni a viszonyba…..
2023. júl. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Es igy jobb neki h elhagytam? Baratok is voltunk nem csak szexelgettunk. mondta h tobbet erez igaz nem szerelmes, hitegetni sose hitegetett semmivel. En jeleztem h laposodik a szeretoi kapcsolatunk.(es nem a sex resszel volt a problema) de o nem akart magan tekerni. Ertem h nem volt szerelmes de a szeretosdinek van 1 djnamikaja, en se voltam szerelmes meg is odatettem magam minden teren, akkor o miertnnem? Ennyire makacs lusta vagy buszke nemtudom, de szakitast is letudta 1 okéval. Ez nem 1 gagyi kapcsolat volt azert h igy reagalja le. Szerintem ez mar a csak azert is bsuzkeseg
2023. júl. 30. 23:23
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján úgy néz ki, hogy neked mégis csak többet jelentett, mint neki:( ha egy férfinek nem vagy elég értékes, akkor viselkedik így. Vagy amit írtam, gond van a kötődéssel….

Mire gondolsz “laposodás” alatt? A szeretői kapcsolatok fő mozgatórugója a szex és az intimitás.

2023. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!