Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van esély az újrakezdésre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély az újrakezdésre?

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt, előtte nagyon sokáig barátok voltunk. Fél éve minden osszeveszesnel szakít, én meg csak könyörgöm neki hogy ne. Azt mondja én nem változtatok és ő boldogtalan. Pedig engem ő bánt, ot pedig zavarja, hogy mindig “hisztizek”.

5 napja nem beszéltünk, nem keresett semmilyen formában sem. Holnap találkozunk, én irtam neki egy hosszú levelet de nem tudom mit várjak tőle. Utoljára könyörgöm neki hogy ne szakítson velem. Kivel volt már ilyen?


2023. aug. 5. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Van, csak fölösleges újrakezdeni ezerszer. Nem egyeztek meg és főleg nem vagytok szerelmesek egymásba.
2023. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ennek már vége, csak nem kerültek egymást elengedni. Illetve ő igen, ezért szakít mindig. Aztán meghatja, hogy könyörögsz. De a problémáitok nincsenek ettől megoldva.
2023. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerelmesek vagyunk egymásba.
2023. aug. 5. 20:05
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Min nem változtatsz?
2023. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfogadni, hogy más nőkkel közvetlen.
2023. aug. 5. 20:06
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Akkor engedd el őt és kész, ő már elengedett. Ez nem szerelem, ez toxikus kapcsolatfüggőség.
2023. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám hogy az lenne, én tudom hogy együtt van a jövőnk. Csak a sok veszekedés elvette belőle a bizalmat, és kedvet. Talán ettől boldogtalan. Tudom, hogy meg tudnánk oldani, de ahhoz ő is kell. Legalább csak annyira, hogy ne szakítson velem.
2023. aug. 5. 20:11
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
LOL, hiába ad neked újabb esélyt az érzelmek elmúltak részéről egy ideje, csak megsajnál, ragaszkodik. Nem bízol benne, amikor a kapcsolat alapját képezi! Ő nem tehet róla, hogy extrovertrált, arról se, hogy más lányokkal járna, szexelne, mert kiölted belőle a szerelmet irántad! Nem értitek meg egymást nem tudtok áldozatot hozni egymás iránt, a kapcsolat érdekében, hogy működőképes legyen, nem tudtok kommunikálni, nem őszinte hozzád. Akkor mit akarsz te megmenteni? ^^
2023. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Ha szereted, akkor miért akarod, hogy boldogtalan kapcsolatban legyen?

Ha szeret, miért nevezi hisztiznek, ami neked probléma?

Attól, hogy nem szakít veled "hivatalosan", ennek a kapcsolatnak vége van. Meghalt, el kell engedni, el kell temetni.

Ha a kutyád meghal, őt is eltemeted, és nem cibálod a sétálóra az oszló hulláját, mert "szereted". Hanem megsiratod, eltemeted, és szeretettel emlékszel rá vissza, hiszen szereted. Miért nem tudod a halott kapcsolatoddal ugyanezt megtenni?

2023. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ki könyörögne... szakíts vele, ki olyan beteg, hogy bennem aradjon ilyen xar kapcsolatban?! Keress egy normális pasit.
2023. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!