Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan tiltottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tiltottam?

Figyelt kérdés

Tinderen ismerkedtem meg egy sráccal,nagyon sokat beszélgettünk,tényleg úgy éreztem,vele több lehetne,kölcsönösen érdeklődtünk egymás iránt.

Aztán egy idő után hol eltűnt,hol visszatért,ez pedig már gyanús lett,mire egy közös ismerősünk elmondta,lett neki nemrég egy komoly barátnője..

Letiltottam,mert amikor egyszer nálam nyíltan bepróbálkozott,már kapcsolatban volt állítólag.

Jogos a tiltás részemről?



2023. aug. 8. 04:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
A tiltás egy gyerekes dolog. Elég ha nem beszéltek.
2023. aug. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem is béna ez a letiltogatás.

Jogosan szakítottad meg a kapcsolatot, de hihetetlen, hogy a zaklatás elkerülésének eszköze (letiltás) mára univerzális problémamegoldássá válz.

2023. aug. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Most az lenne a kérdésem, egy Nokia 3210-es hogyan tiltanád le?
2023. aug. 8. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
* Most az lenne a kérdésem, egy Nokia 3210-esen hogyan tiltanád le?
2023. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Simán jogos.

A tiltás arra is jó, hogy utána ne kapj tőle üzenetet, és ne zaklasd fel magad rajta adott esetben. Tehát magát védi vele az ember elsősorban.

2023. aug. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
De aztán azt is fogadd el, hogy téged is tiltanak valamilyen okból, ugye vice-versa.
2023. aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Cseppet sem zavar, ha valaki letilt, legalább nem raboljuk egymás idejét, és ez világos a számomra is.
2023. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mármint társkeresésben?
2023. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

Ha szingli, attol ismerkedhet masokkal.

Azt mar reg eszre kellett volna venned, hogy sokszor nem valaszolgat, stb. Akkor azt jelenti h nem voltal az elso…

2023. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Szia! Teljesen igazad van! Mit akar egy ilyen “szédelgő” tipus az életedben ,- jobb leállitani még az elején,- szorakozzon mással.
2023. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!