Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egyszer tetszettem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer tetszettem neki, akkor most már nem? Hazugság az egész?

Figyelt kérdés
Együtt voltam egy pasival 6 hónapig. Nagyon jó volt, intenzív, odáig voltunk egymásért. De sajnos a távolság és más életkörülmények miatt vége lett. Hónapokig nem tudunk találkozni, ezt a döntést hoztuk meg.. A lényeg, hogy nekem fáj, neki azóta van már valaki, egy ideig még írt, lájkolgatott de már ez sem. Elmúlt, már nem tetszem neki? Vagy végig hazudott? Neki hogy nem hiányzom, hogy nem fáj?
2023. aug. 10. 18:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy nem volt beléd szerelmes soha, mimum vágyat érzett irántad, maximum fellángolás volt a 6 hónap részéről (amit osszekevert a szerelemmel), ami maximum 1 évig tart, nála kipugott félév alatt, érlelődött benne egy ideje és szakítás lett a vége.
2023. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Mi értelme van ezen hisztériázni?? Nem minden embernek ugyan olyan az érzelmi élete, tanuld meg! Más más lángon égünk, más élethelyzetekben vagyunk, hormonálisan sem ugyan olyanok vagyunk! Nem tudjuk, mi zajlik a fejében. Fogadd el, hogy már mással van, ennyi. Na meg keress mást, aki veled akar lenni, ne azt nézd, hogy a múltad mennyit lájkolgat.
2023. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy van neki más. Legyen boldog. Nem váltunk el haragban. De így hozta az élet. Csak nem értem, egyik napról a másikra hogy tűnt el így, már volt neki ez a valaki, amikor még keresett, lájkolt. Csak az érdekel, hogy így elmúlt? nem is a vágy. Hanem már nem tetszem neki?
2023. aug. 10. 18:25
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem tetszel neki, rád unt, elege van belőled és megcsalt. Mi a francnak keressel válaszokat, amikor minden egyértelmű? Nem szeretett csak használt, finito!
2023. aug. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Tetszhetsz neki, de attól még továbbállt, mert így döntöttek.

Meddig kéne még neki is keseregnie?

2023. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,lehet,hogy akkor felkeltetted az érdeklődését,vonzódott hozzád,tetszettél neki,de valószínűleg ez kevés volt ahhoz,hogy beléd szeressen.

Ő már tovább lépett a jelek szerint.Nem feltétlenül azért,mert szívtelen,talán csak mert másképpen élte meg az egészet,mint te.Benned több volt a ragaszkodás.

Ez nem a te hibád.Egyszerűen mostantól a rágódás helyett érdemes lenne inkább élned az életed.A tépelődésnek ugyanis semmi értelme,nem visz előre, te is tudod.Légy okos,szeresd magad!❤️

2023. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tetszettél neki, de nem volt beléd úgy szerelmes, ahogy te őbelé.
2023. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

4-es, neked mi a bajod? NEm csalt meg, nem unt rám. Közös megegyezés volt, bár leginkább én ragaszkodtam a szakításhoz. Csak nem tudtam, hogy nekem ilyen sokáig fog fájni.


Köszi a többieknek. 6-os köszönöm :) Nem kéne ezen agyalnom, igen, csak néha eszembe jut. De akkor még biztos szépnek lát, meg neki is jó volt, csak már nem beszélünk. Igazából minek is.

2023. aug. 10. 19:27
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
"már volt neki ez a valaki, amikor még keresett, lájkolt." - Ezért csalt meg érzelmileg és lehet fizikailag is és nem szeretett téged hanem el volt veled - használt & megunt. Nincs semmi bajom, neked fáj, hogy már le is cserélt és rám vetíted ki, tetszeni se tetszel már neki, hiszen rád unt. Mindezt azért írom, mert kérdezted, hogy mi van mögötte. Más nem írta le, de ez az egész titka és bár fáj túl lehet rajta lépni, nem te voltál kevés, egyszerűen nem esett beléd, van ilyen el kell fogadni és nem mást venni elő a saját kudarcod miatt úgy, hogy véleményt kértél. Byebye.
2023. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha van valakije akkor minek irogasson neked? Nem mindenki szereti az exekkel való barátkozást. Konnyebben túl lehet kesni egy szakításon ha megszakítjuk a kapcsolatot. A baratnője se biztos hogy díjazta hogy neked írogatott. Siman lehet hogy neki is fájt, de most továbblépett.
2023. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!