Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lesz még valaha ennyire jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaha ennyire jó?

Figyelt kérdés
Volt egy közel két éves kapcsolatom. A nő szakított, nem tudja velem elképzelni a jövőjét állítása szerint, bár soha nem tudta a sajátját sem, szóval ezt nem értem. Bipoláris, vagy borderline-os, valamelyik a kettő közül, ez biztos. Jár pszichológushoz, de gyakran váltogatja, így nem lesz eredménye. Viszont ez a két év egy csoda volt mindkettőnk életében. Neki én voltam az első rendes kapcsolata, voltak előtte rövidebbek neki, nekem volt előtte egy hosszú. De neki és nekem sem meg sem közelítette az eddigiek, ezt, ami nekünk volt. SOHA nem veszekedtünk, mindig imádtuk egymást és ragaszkodtunk egymáshoz, minden tökéletesen működött... Odaadók voltunk mindig. Nem tudom, hogy ez csak a személyiségzavarának köszönhető-e hogy ennyire ki tudta mutatni hogy szeret, vagy tényleg így volt. Nem szeretném majd a jövőbeli kapcsolataimat ehhez hasonlítani, mert csalódnék. Létezik az, hogy tényleg ennyire szeret valaki valakit? Én normális, egészséges embernek tartom magam, de félek, hogy mást sosem tudnék ennyire szeretni...
2023. aug. 13. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve még az borzalmasan nehéz, hogy tudom, hogy tervez szexkapcsolatot mostanában... 1 hónapja mentünk szét.
2023. aug. 13. 10:21
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt jó, hogyha egyszer vége, miről beszélsz? ^^
2023. aug. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De, hidd el... Nagyon hamar jött ez az egész neki, amikor elkezdett megint beütni a személyiségzavara
2023. aug. 13. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha van ilyen beetetés szakasz is, de mondjuk azért nem ilyen hosszú. Pl, valaki csodálatosan viselkedik veled, és előre érzi, milyen király lesz majd a szakítás utáni 10 év, mikor érzi hogy fixen érte epekedsz és ő meg közben feljebb lépett és azt csinál amihez épp kedve van. Ezt én sem értem az életben. Mondjuk 2 év az elég hosszú.
2023. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azóta más répáját cirógatja.
2023. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!