Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Néha azt érzem, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néha azt érzem, hogy nem akarok még megállapodni?

Figyelt kérdés

Második kapcsolatom, ezeken kívül semmi tipi-tapi semmi csók nem volt senkivel, tapasztalatlan vagyok. Az első kapcsolatom majdnem 5 évs volt, a mostani 7 hónapos.

Imádom minden porcikáját, nagyon megegyezik a véleményünk, a jövőképünk. El tudnám vele képzelni az életem, viszont néha rámjön a “mehetnék”, pedig sosem voltam csajozós. Ez idővel elmúlik, vagy inkább most hagyjam abba vele és ne kínozzam? Nem tudom mit tegyek.

23/f


2023. aug. 14. 21:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szakíts!
2023. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Ameddig ott van benned a hiány, addig ne kösd le magad.

Nehogy megcsalás legyen a vége.

Éld ki magad, ha úgy érzed, szükséged van rá.


Viszont, ha valóban, testileg és értelmileg vonzó a párod, akkor érdemes mérlegelned, mert nagyon nehéz olyan nőt találni, ahol az értékrend, hobbi, értelmi szint, testi vonzalom, szex is passzol.

2023. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
50%
Szerintem próbàld ki a sajàt nemeddel is.
2023. aug. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nálam ez megfordult, ugyanúgy 23f vagyok... A kapcsolat első fél évében bennem volt mindig hogy bazdki 1 nővel voltam csak eddig... Aztán elértem arra a pontra, hogy ez már nem érdekelt, mert annyira szerettem a barátnőmet, hogy a kapcsolat fontosabb, egy JÓ kapcsolat. Ki tudja talál e még olyat az ember
2023. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%

Egyszerűen magadnak is hazudsz! Nem akarsz vele lenni életed végéig ez teljesen evidens. Kalandokat akarsz, élményeket akarsz, csak most van egy biztos pontod és vacilálsz h jajj dehát ez már megvan, most akkor fosszam meg magam a jótól? De hát más nőket akarok....

De biztos, hogy nem fogod hagyni magadnak, hogy soha többet ne légy más nővel és ezt vagy korrekten intézed, vagy majd elkezded csalni a párod. Mivel utóbbi nekem undorító, azt javaslom, húzz el a kapcsolatodból mert rohadtul mást akarsz.

2023. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező az a nagy helyzet, hogy nem vagy belé szerelmes, ha az lennél nem érdekelne, hogy nem volt elég szexpartnered még egy kicsit se! Ha vele maradsz akár még pár évet is nem fogsz bírni magaddal és meg fogod csalni ki tudja mennyi nővel, de vele maradsz, ha másba közben nem szeretsz belé és fölöslegesen bántani fogod ha kiderül!

Imádod minden porcijáját = a testét és az, hogy egyezik a cél ≈ HAZUDSZ magadnak, hiszen te mást akarsz mint ő.

Illetve az, hogyan érzed magad vele egy barátságra utal extrákkal. Ti nem kölcsönös szerelmem alapuló párkapcsolatban vagytok, hanem egy FwB-ben, míg ő hazugságban.

Engedd el, éld ki magad, adj neki esélyt kölcsönös szerelemre, az a helyes út!

2023. aug. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy bele szerelmes, és utána Disney indokokat sorolnak fel.
2023. aug. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%

Nincs rossz döntés, csak döntés.

Vagy maradj vele és legyél hozzá hűséges, vagy ha hajt a véred, akkor szakíts vele. Te tudod, hogy mit akarsz jobban.

Olyan lehetőség nincs, hogy meg is marad és mással is szexelsz, mert a megcsalás után ő fogja kitenni a szűröd. Ezt viszont garantáltan meg fogod bánni.

2023. aug. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ambícióid vannak. Pl van aki jól megvan a barátnőjével, de úgy képzeli el a jövőjét mit egy gazdag vállalkozó, a barátnőjét meg más dolgok teszik boldoggá, és akkor otthagyja, aztán évek múlva a srác külföldön virít a gazdag apuka lányával, így ki tudott kerülni valami jó helyre. Pl, vagy más dolog ami neked fontos ami neki nem. A mehetnék ilyenre is utalhat.
2023. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 5 kapcsolaton vagyok túl és még mindig nem érzem, hogy találkoztam volna olyannal, akivel együtt tudnék élni életem végéig. Nem vagy elkésve semmivel. A húszas évek a tanulásról, a világ megismeréséről szólnak. Elég majd 30 felett ezen gondolkodnod.


29/F

2023. aug. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!