Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás biztos kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás biztos kapcsolatban, amikor nincs különösebb probléma?

Figyelt kérdés

Mi volt az oka, ha ilyen kapcsolatból léptetek ki? Szeret a másik, ti is őt (esetleg már nem szerelemből), nem csalt meg, nem bunkó veled stb.

Mi lehet az ok, ha ilyen esetben is szakít valaki?

Nagyon nagy hiba ilyet tenni, vagy van amikor "jogos"?



2023. aug. 19. 00:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sosem tettem ilyet. Férfi vagyok. Nem generálok felesleges problémát.
2023. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ellaposodott már a kapcsolat és egy langyos pocsolya az egész, amit csak a megszokás tart egyben, akkor igen, el tudom képzelni, hogy valaki azt mondja, neki ez nem elég és szeretne egy olyan kapcsolatot, ahol nem lakótársi viszonyban éldegél a párjával, hanem valódi közösséget alakítanak ki egymással. Egy ilyen kiüresedett kapcsolat, amiben a felek, de legalább az egyikük már nem találja a helyét, lehet ok egy szakításra.
2023. aug. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindenkinek elegendő a megalkuvás. Ha elmúlt a szerelem, akkor számomra értelmetlen párkapcsolatban élni, ennyi erővel akármelyik barátommal is együtt élhetnék.
2023. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ment a szex, éltünk egymás mellett, mint két lakotars. Nekem ez kevés.
2023. aug. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Különböző szorongások miatt eltávolodtunk egymástól, pedig szerettük egymást. Utólag a sors úgy hozta, hogy újra egymásra találtunk.
2023. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én most ilyen kapcsolatból tervezek kilépni. Nagyon szeretjük egymást, de nem ugyanaz a jövőképünk, és úgy érzem, sok mindenről lemond/le fog mondani miattam, amit nem szeretnék. Nem én vagyok, aki kell mellé, még ha most a rózsaszín ködtől nem is látja ezt.
2023. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os, le a kalappal, hogy ilyen éretten állsz hozzá!
2023. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, és ezt a másik fél is így gondolja? Vagy őt nem fontos megkérdezni erről?
2023. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
6: Ugyanez volt nálunk is. Csakhogy a párom tényleg nem érezte lemondásnak azt, amit én annak hittem. Utána évekig titokban utánam epekedett, én meg utána, egyikünk sem tudott túllépni a másikon. 5. voltam.
2023. aug. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mendy98 ***** válasza:
6. Biztos, h ez a párodnak is lemondás? Szerintem ezt előbb beszéld meg vele, mert ha te sokkal de sokkal fontosabb vagy neki mint amiről le kell mondania, akkor miért kéne szakítani?
2023. aug. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!