Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha egy férfi tele van negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi tele van negatív tulajdonságokkal, akkor a sok negatív közül miért kapaszkodik egyetlenbe?

Figyelt kérdés

Adott egy 45 éves férfi.

Nem akar elköteleződni.

Nem akar gyereket.

Nem akar házasságot.

Nem tud főzni.

Szülőkkel él.

Nem is akar elköltözni tőlük.

Félti a szabadságát.

Kirándulni, nyaralni, a pasi barátjával jár.

A párjára nincs ideje, csak heti egyszer .

Nem akar egy nőt sem bemutatni a szüleinek.

Csak szexkapcsolatot akar.

Kevés a fizetése.

Hiteltartozása van

Se lakása.

Se autója.

Szerinte kizárólag a nő dolga a főzés , meg a háztartás. De összeköltözni amúgy sem akar.

Kicsi a farka.

Nem működik rendesen.

Akkor miért meséli mindenkinek azt hogy őt azért dobta a barátnője mert nem gazdag és minden nő pénzéhes?

Értem én hogy a lelkének az esik jól hogy valami olyanért lett elhagyva ami nem az ő hibája, a nők pénzéhesek a szemében. De tényleg most azt a nőt le kell járatnia egy ilyen tulajdonsággal, hogy pénzéhes és azért hagyta el őt? Ő ezzel mossa magát tisztára a környezete előtt? Vagy saját magát ezzel vígasztalja? Ő egy főnyeremény, csak hát az a nő goldigger?

Ha az a nő a gazdag pasikra bukik, akkor 2 találka után kiadta volna az útját.

Mi a véleményetek?


És eszembe jutott a legelső kapcsolatom erről: elhagytam 4 év után.

Utána alkoholista lett, és mindig panaszkodott nekem hogy azért nincs nője mert nem gazdag… ő sem látta magát tisztán hogy alpári, hogy iszik minden nap, hogy tartozik fűnek fának az ital miatt.



2023. aug. 23. 23:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg sértett és ide vezette le a dolgokat, 0 önkritikával.

De, ha megnézed, rengeteg ember tol ilyen tévképzeteket, a társkeresésről is. Itt is naponta írnak teljesen ostoba dolgokat.

2023. aug. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, olvasom én is.

Vannak olyan kérdések hogy “ 700 ezres fizetéssel már lenne esélyem barátnőt találni?”

Hát nem tudom hogy sírjak vagy nevessek. Lehet valaki még fiatal meg tapasztalatlan, aki nem ismeri a nőket, de 40 felett is ezzel a dumával nyalogatják a sebeiket. Ez fizetéstől függ akkor szerintük.

2023. aug. 23. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Persze, ez gáz. Meg vicces, hogy valaki azt gondolja, hogy ha 600.000-es fizuval nem tud csajozni, akkor majd 700.000-al hirtelen tud. Viszont a másik oldalról is nevetséges, amikor közlik, hogy a nőknek ez nem számít. De, egy részük aranyásó. Nem mind, nem a többség, de vannak ilyenek is.

Szóval, itt mindkét nem részéről bőőőven ömlenek ezek a gagyi elméletek.

2023. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy, hogy mit mond? Aki ismeri, annak egyértelmű, hogy mi a baj a pasival. Aki nem ismeri, azt meg nem érdekli, hogy az exe miért lépett le.
2023. aug. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a nőnek a rossz hírét kelti ezzel. Nem mindegy.
2023. aug. 24. 06:55
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
A nő rossz híre inkább abból keletkezik, hogy perspektívát látott egy ilyen fickóban.
2023. aug. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Nem akar gyereket." - ez hol negatív tulajdonság? :)

Sajnos egyre kevesebb ilyen férfi van, meg kell becsülni őket, kincset érnek. :)


31/n

2023. aug. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tőled nem akar mondjuk de van már neki. Mert mondjuk már házas is volt és kiégett.
2023. aug. 24. 12:25
 9/10 A kérdező kommentje:

Kincset érnek.

Hogy nem akar gyereket az egy szexi férfi tulajdonság. 🫡🫡Mert az felelősség…… 🤷🏼‍♀️

2023. aug. 24. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:

9


Nem mert felellősség, te gyökér, hanem millió oka lehet.

A kérdés ugye csak elméleti? Ha nem, akkor a nő tényleg azzal kelti sajàt rossz hírét, hogy összeàllt ezzel az emberrel.

2023. aug. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!