Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esély, hogy folytassuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély, hogy folytassuk?

Figyelt kérdés

3 év után a barátnőm szakított velem. A három év alatt minden nap találkoztunk egymással. Az indok a szakításra az volt, hogy szeret, de már nem szerelmes. Azt mondta két hónapja ez jár a fejében. Mint sokan tudjuk a szerelem egy idő után elmúlik és egy mély szeretet jön létre.


Lehetségesnek tartjátok, hogy ha 2-3 hétig nem találkozunk és nem is beszélünk, akkor rájön hogy mégis kellek neki? A szakítás őt is ugyanannyira megviselte, mint engem. Volt ilyenben tapasztalatotok?


2023. aug. 29. 14:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tehát lehet, hogy azért, mert minden nap találkoztunk természetessé vált az hogy ott vagyunk egymásnak és ha nem leszünk akkor rájön, hogy kellek neki?
2023. aug. 29. 14:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kidobott a csaj de egyből bele ült egy másik f* ba 5 nap múlva.

Ne reménykedj .

2023. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne àmítsd magad
2023. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lesz ebből már semmi, próbáld elfogadni.
2023. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igaz 24 éves voltam de én szakítottam, utána egyedül voltam. Fura volt H nem oszthatok meg vele mindent, de nem voltam szerelmes rég. Tudtam h jó döntés de megviselt, első barátom volt. Sosem bántam meg H megtettem.


Szerintem ez egy érett döntés, ne epekedj utána. Előre nézz

2023. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az indok a szakításra az volt, hogy szeret, de már nem szerelmes. Azt mondta két hónapja ez jár a fejében."


Régóta érezte, nem hirtelen döntéséből történt a szakítás kérdező, átgondolta és véghez vitte.

Hiába szeret mint embert az már kevés, élni akar,ismerkedni, szexelni másokkal és újból szerelembe esni. Te is kövesd az álmait más alanyokkal! Nem fog rád fanyalodni, de ha mégiscsak megtenné nem szerelmen alapulna a kapcsolat, sőt a és szeretet is eltűnne...

2023. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs sok esély.
2023. aug. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Esély van. De mennyire lenne jó ezek után ez a kapcsolat?

Voltam ilyen helyzetben, igaz velem jóval kevesebb idő után szakított a lány hasonló indokkal. 2 hónapig semmi, majd újra összejöttünk, de valahol tudat alatt mindig bennem volt, hogy már elhagyott egyszer. El is baszódott újra és még szarabb volt a szakítás, mint elsőre.

Nem tanácsolok semmit, de a saját tapasztalatom az, hogy el kell neki hinni amit mond. Ha nem szeret, el kell fogadni és nem ábrándokba kergetni magunkat, hogy vajon igazából mit érezhet. Ha meghozta ezt a döntést éljen vele és persze te is. Tudom baszott szar, de nincs más opció. Jobban leszel idővel!

2023. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha vissza is megy hozzád, a lényegen nem változtat. Szerelmes nem lesz újra, szinte biztos, hogy újra szakítás lesz a vége.
2023. aug. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A szakítás őt is ugyanannyira megviselte, mint engem."


Nem bántásból, de szerintem ne áltasd magad ezzel. Mivel az egész szakítást ő kezdeményezte, nyilván él a fejében a kép, hogy neki több és jobb jár. Szóval közel se viselheti meg annyira az elvesztésed, mint téged az övé.

Szerintem most az lenne a scenario nála egy ilyen beközlés majd szakítás után, hogy beleveti magát a... éjszakába, keresve ezt az úgynevezett... "szerelmet" és lángolást amit nálad már nem érzett. Véleményem szerint még szívességet is teszel neki és megkönnyíted a dolgát, ha pár hétig hagyod, így könnyebb lesz átugrania a következő pasira mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül. Szóval ez hogy hiányt generálna nála az eltünésed, szerintem kontraproduktív, és csak méginkább a távolodást könnyítené meg számára is. Egyébként véleményem szerintem nem is feltétlen lenne ez akkora probléma és veszteség, főleg azok után amit behúzott.

2023. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!