Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy oldottátok meg a különköl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldottátok meg a különköltözést szakításkor a pártokkal?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Okos ember nem szakít, ha nem tud hová menni.

Okos ember, bármennyire is jó a kapcsolata, mindig tart egy albérletre való tartalékpénzt.

2021. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ki mondta hogy nincs tartalékok?
2021. dec. 21. 12:09
 3/12 anonim ***** válasza:
23%

2.-ra.


Akkor mi a kérdés?

2021. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ő ment és mivel békében váltunk el, hagytam 1-2 hónapot, amíg a szakítás után maradhatott, hogy elrendezze az albérletet, nyugiban átvigye a cuccait stb.
2021. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

Albérlet?

Aki eredetileg volt, az marad, a másik költözik.

Ha közösen vettétek ki, akkor megbeszélitek, ki marad.

2021. dec. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig én voltam aki haza költöztem a szüleimhez.

O meg ott maradt a lakásba.

Amit én vittem oda vagy én vettem elhoztam.

2021. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen, mert neki kellett mennie az en alberletembol. Ha rajta mult volna, meg mindig nalam lakna, ket honap majd lesz valami, meg keresem tokeletes lakast utan konkretan ki kellett penderitenem. Persze ennek volt elozmenye, nem egyik naprol a masikra tortent a szakitas sem.
2021. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Megegyeztünk, ha ilyen szituáció lesz én megyek ő maradhat
2021. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ mi a szituáció.


Van aki képtelen abban a házban utána megmaradni, mert az emlékek kötik az exhez.


Van akinek pl melóhely miatt nagyon fontos hogy hol lakik, szóval maradni akar.


Van-e kutya, macska amit nehéz elhelyezni máshol?


Van olyan is, hogy egyedül nem tudja fizetni az albit, szóval mindketten mennek kissebbe.


Ki lakott ott előbb, akihez a másik költözött?


Van-e aki vissza akar menni a családi fészekbe, esetleg menne más városba, külföldre?


Meddig tart a szerződés, le kell tölteni X hónapot míg lejár?



Én személy szerint tuti menni akarnék a házból, mert új hely, új lehetőségek, és így kicsit át lehet értékelni mindent.

2021. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
41%
A mai anyagias világban nyilván ellenszenves az én megoldásom, de nekem fontosabb volt a lelki békém, mint a hátrahagyott, pótolható TÁRGYAK. Én 17 év házasság után vadi új házat teljes berendezéssel hagytam ott, és csak egy erősen mínuszba hajló folyószámlát, meg a ruháimat vittem el. Cigánykodhattam volna, ügyvédet fogadhattam volna, kiforgathattam volna a nejemet mindenből, de minek? Ereje teljében levő, 40 éves pasiként még élveztem is, hogy az új párommal elölről kezdhetek mindent, felépíthetek egy teljesen új, teljesen más világot magamnak. Az esethez tartozik, hogy közben Orbán lenyúlta a magánnyugdíj megtakarítást, a páromat kitagadták a szülei, mert azt hitték, a vagyonukra pályázok, stb? De mit számított mindez? Hátrafelé sohasem szerettem nézni. Azóta eltelt 23 év, és ha újra kéne kezdeni, megint így csinálnám.
2021. dec. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!