Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi segít legjobban az elengedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi segít legjobban az elengedésben?

Figyelt kérdés
Több mint fél éve szakítottunk, több éves kapcsolat, együttéléssel, de a mai napig hiányzik, és napi szinten rámtör a hiányérzet vele kapcsolatban. Nektek mi segített a továbblépésben?

2023. szept. 4. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
elfelejteném. Ha nem kellek, akkor nem kellek. Ezzel nincs teendő.
2023. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Whisky
2023. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Járj el barátokkal, legyen tartalmas a szabadidőd. Ne otthon kuksolj szomorkodva. Szerintem ismerkedhetnék is nyugodtan
2023. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pár csepp rimurumi a reggeli kávédba és aztán indulás a harcosba.
2023. szept. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Idő szükséges,Kinek mennyi.
2023. szept. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
No contact segített nekem a legtöbbet. Nem irogattunk, stb. Szakítás, költözés, vége.
2023. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszélni vele, nem olvasgatni üzeneteket, nem nézegetni közös képeket, esetleg utóbbi két dolgot ki is lehet törölni, ha máshogy nem megy. De az igazi továbblépés úgyis akkor lesz, ha felkelti más az érdeklődésedet. Nem kell vele összejönni, elég, ha csak alakul valami, akkor úgyis rá fogsz gondolni az exed helyett
2023. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Te egy idealizált képet hiányolsz. Tulajdonképpen a saját fantáziádba vagy szerelmes. :) Hidd el, van még nagyon sok ember, aki ugyan azt, sőt többet tud nyújtani neked.
2023. szept. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azt mondják, hogy ilyenkor bulizz, lógj a barátokkal, családdal stb. Igen, ez is kell egy szakítás után! De egyedül is kell lenni. Én az elején sokat voltam egyedül, gondolkoztam mit rontottam el és hogyan javíthatnék rajta, hogy később ne kövessem el ugyan azt a hibát. Ja, és ne nézegesd a közös fotókat, ne olvasgasd vissza a beszélgetéseket. Próbáld teljesen kizárni az életedből! Adj esélyt valami újnak az életedben :) Ezzel nem azt mondom, hogy ülj bele más pélójába, de ismerkedni lehet. Az ismerkedéssel nem veszítesz semmit, lehet kialakul valakivel egy nagyon jó barátság vagy találsz valakit aki sokkal jobb, mint az exed volt és boldog leszel vele :)
2023. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Pia és egy nagy kefe.
2023. szept. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!