Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel lehet egyaltalan ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet egyaltalan ezt dolgozni?

Figyelt kérdés

Az a lany akit eletem szerelmenek gondoltam elhagyott es szakitott velem azzal az indokkal hogy elbizonytalanodott. Azzal nyugtatott, hogy jo darabig nem lesz senkije.


A szakitas utan 2 honappal osszejott a haverommal, aki most mar a volt haverom… azota olyan gyulolet van bennem irantuk, amit egesz egyszeruen nem tudok feldolgozni es ugy erzem felemeszt. Ezzel a lannyal mar az egesz eletunket megterveztuk, gyerekektol kezdve a kozos csaladi kuckoig es olyan szurrealis az egesz szituacio mintha egy rossz alom lenne az egesz.. megis mi a fenet tehetnek egy ilyen helyzetben? 24/F



2023. szept. 5. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos nagyon sok fé.reg ember van. Mondják, h az idő segít. Hát végülis igen, segít, addig amíg meg nem ismersz mást. Utána rájön az ember, h ő is ugyanolyan fé.reg, mint az előtte lévők. Én most tartok ott, hogy ismerek 4 ilyen fé.rget.
2023. szept. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, ez elég szar lehet. Teljesen érthető, hogy dühös vagy és csalódott. Sajnos tenni nem tehetsz semmit. A legnagyobb bosszú pedig az, ha túllépsz rajta és te is boldog leszel. Így fejezd ki, hogy nem ér annyit, hogy tönkretedd magad miatta.
2023. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Noren1989 ***** válasza:
40%
Nyugi, màr a kapcsolatotok alatt félrekutymàkolt, ez kb 95%.
2023. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Huhh....elég durván hangzik. Nekem is volt hasonló élethelyzetem, igaz fiatalon 20 évesek voltunk nagy szerelem az elején. Mi is tervezgettünk aztán hirtelen valami elszakadt, nem volt ideje találkozni, ha találkoztunk is nem kettesben aztán egy őszinte pillanatában leült velem szemben és azt mondta nem szerelmes belém. kb 3 hét múlva a baráti társaságunkból összejött egy másik sráccal aki szintén szakított. nyeltem egy nagyot és otthagytam a baráti társaságot és kerestem másikat. Persze ez egy nagyon nehéz döntés mert sok olyan embert is ignorálsz aki nem tehet semmiről, de hosszútávon ez működik. Ha napi szinten azt néznéd hogy a szerelmed a másik férfival kavar ott idővel elszakadna a cérna.
2023. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%
Ráunt a fejedre közben meg jött valami, aki jobb nalad. Van ilyen. Fogadd el a döntését és engedd el! Keress más lanyt, aki komolyabb :P jobb h most derültek ki a dolgok, meg most szakitottatok mint később
2023. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet dolgozni csak idő kell és szakember ha jó ideje tart.
2023. szept. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
12%

Én mindig megbüntetem az ilyen gyáva, gerinctelen puncicákat. A bosszúnak mindig van helye. Basszál ki vele ahogy csak tudsz. Hosszú éveken át megtervezett bosszú nagyon finom.

Lásd: Kill Bill.

2023. szept. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
7-es, szánalmas vagy. Az ilyenek szokták aztán jól megszívni.
2023. szept. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen fiatalkori bénázások. Akkor van az, hogy egy ideje együtt vagy valakivel, aztán rájössz, hogy talán mégsem vele kéne leélni életed hátralevő részét.
2023. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
50%
Szakított veled, innentől semmi közöd hozzá, a gyűlöleted nem indokolt. Esetleg gondolkozz el azon, hogy te mit tettél azért, hogy így alakuljon, akkor legközelebb nem jársz így.
2023. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!