Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nemrég szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakított velem a barátom és nem tudom hogyan dolgozzam fel, nem értem a viselkedését? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 19 éves lány vagyok és 4 hónapig voltam együtt a barátommal. Ő volt a második komoly kapcsolatom , az első barátom után hónapig sírtam, alig tanultam, magamra se ismertem annyira nem bírtam semmit csinálni, úgy hiányzott. Azóta rájöttem, hogy vele nem lehetett volna újrakezdeni, mert nem lehetett vele rendesen megbeszélni a dolgokat. Sajnos nála elkövettem azt a hibát, hogy a szakítás után mindig írtam neki és kerestem őt, Tudom nem kellett volna , de akkor csak velem akartam volna beszélni. Próbáltam új fiukkal beszélni, ismerkedni de egy idő után már ennek se láttam értelmét.

Jött egy másik fiú, akivel eleinte csak beszéltünk, de mar akkor éreztem valamit, tudtam hogy ő más, mint akikkel eddig beszéltem. Aztán mikor már jól ismertük egymást és sokat találkoztunk, összejöttünk. Annyira boldog voltam vele , minden annyira jó volt és mindent megtettem érte. Ő is szeretett engem de egy hete leírta, hogy már nem úgy érez irántam, és magába akar lenni. Itt gondoltam arra, hogy tartsunk akkor szünetet, de ő mondta, lépjek túl rajta. Azt is mondta, maradjunk barátok és akarmi van írjak neki és meghallgat meg ha tud, segít is. Azóta volt mikor ő írt rám, érdeklődött, beszélgettünk és segített egyik problémám kapcsán, valahogy olyan volt mintha minden a régi volna . Még az is lehet, hogy fogunk találkozni mert pár dolgot felajánlottam neki, hogy odaadom.

Nem nagyon értem most mi is van köztünk, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok? Lehet, hogy még akar valamit tőlem, hisz eleinte nem mondta még ki a szakítást? Vagy csak nem tudja mit tegyen? Olyan mintha nem tudná mit érez

Számomra nagyon fontos, annyi szép közös emlékünk van. Mégis hogy felejtsem el azokat ?

Lehet ebből még valami? Gondoltam ha nem beszélünk egy ideig, hátha fog hiányolni és újra átgondolja. De hát szinte minden nap beszélünk

Mi tévő legyek, van még remény?

Köszönöm szépen a segítséget!



2023. szept. 6. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Biztos neki is jó volt. Akkor. De elmúlt. Ne kattogj ezen tovább. És ha ilyen nehezen megy az elengedés, a barátkozás se egy jó ötlet.

De ez csak az én véleményem. 🙂

2023. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
Chadekkel kúratod magad, akik csak kihasználnak. Nincs itt semmi látnivaló. Dugogass továbbra is a legjóképűbb pasikkal, ess pofára majd ötvenedjére is, aztán utáld a férfiakat és mondogasd, hogy minden férfi egyforma. Könnyű jósnak lenni a te esetedben.
2023. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én veled vagyok kérdező leányzó, megértem az érzéseidet. :) Sok szeretet van benned, amire az a fiú nem méltó. Tudom, most úgy tűnik nem lesz jobb, de meglásd rátalálsz majd egy sokkal jobbra is. Fel a fejjel. :)
2023. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kommenteket!

Külön köszönöm az utolsó kommentelőnek a szép szavakat !

2023. szept. 7. 12:43
 15/17 Senior Séf ***** válasza:
100%

"Azt nem értem hogy hogyan múlhatott el amit irántam érzett."

Bármilyen kiábrándító is, kérdező, de a szerelem nem egyéb, mint néhány hormon keveréke. A hormonok pedig múlékony dolgok, hiszen a máj folyamatosan bontja őket. Ha nem kapnak napi szinten megerősítést (erre mondjuk, hogy a kapcsolatot ápolni kell), hamar lebomlanak, hiszen a feladatukat elvégezték; összekapcsoltak két ivarérett embert,megadták az esélyt a termékenyülésre.

(Bocsi, ha összetörtem valamit benned, de jó, ha tudod, hogy az élet nem holdfényes lányregény.)

2023. szept. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
4 hónap az lószr. :D De komolyan az, semmi, ismerkedés legeleje.
2023. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó: mindenki más, máshogy fogja fel a dolgokat és máshogy éli át őket

Nekem ez a négy hónap jó volt és elmélyült a kapcsolatunk, bíztam benne lesz majd több is, de így kellett lennie

Tudom, sokmindenkinek nem jelent sokat ez a pár hónap, nekem viszont igen.

2023. szept. 16. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!